В Бердичеві автомобілісти перекрили дороги на знак протесту. Фото. Відео — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві автомобілісти перекрили дороги на знак протесту. Фото. Відео

Якщо хтось думав, що у Бердичеві дана акція протесту не набере підтримки небайдужих бердичівлян, які мають транспортні засоби і вже втомилися щодня бачити, як ростуть ціни на пальне, той явно помилився, йдучи та їдучи зранку на роботу або у справах центральними вулицями міста.

Нагадаємо, що повідомлення про всеукраїнську акцію #Бойкот_ціні_на_пальне ширилися соцмережами не один день. Естафету закликів зупинитися 11 жовтня на годину на знак протесту проти подорожчання газу, бензину та дизельного палива підтримували активісти, керманичі та звичайні люди у всіх містах. Не залишився осторонь і Бердичів, жителі якого настійливо та активно взяли участь в бойкоті. Як і планувалося, за кілька хвилин до дев’ятої години ранку біля Центральної площі у два ряди вже вишикувались автомобілі, власники яких увімкнули «аварійки» та періодично сигналили, аби привернути увагу людей. Щоправда учасники більш лояльно віднеслися до водіїв, припаркувавши автівки ближче до тротуару, щоб іншим було як розвертатися і їхати у протилежному напрямку, бо пішохідний перехід поблизу обеліску та зупинок маршруток перекрили мітингарі.

Асенизатор


З листками в руках, на яких була написана назва акції протесту (до речі, на автомобілях такі листки також були почеплені), і хлопці, і чоловіки, і навіть дівчата крокували по зебрі, не пропускаючи транспорт, окрім маршруток та автомобілів екстрених служб. Варто зазначити, що серед людей на акції були присутні не лише водії на «євробляхах», яких згуртувала ГО «АвтоЄвроСила», закликаючи долучатися усім, а й керманичі автівок на українській реєстрації. Воно й не дивно, адже дана проблема стосується кожного, кому не все рівно, що ціни ростуть, причому не лише на пальне, а, за словами багатьох, людям паски затискають все більше і більше на всьому, включаючи і продукти харчування, і медикаменти, і комунальні послуги. Та сьогодні вони підтримали заклики зупинити транспортні засоби і змусити тим самим Уряд звернути увагу на цю проблему.

Прогнозовано, що під час акції до людей не приєднався ніхто із представників міської влади, чиновників, яких, напевно, поки все влаштовує. Зате у Житомирі, стверджували бердичівляни, очевидно, що зі слів знайомих чи рідних, вийшов до народу сам міський голова Сергій Сухомлин.


Під час акції всі учасники та водії, котрі зупинялися і чекали підписали звернення до міського голови з проханням висунути дане питання на сесію міської ради і надіслати лист до Кабміну з проханням посприяти вирішенню цієї проблеми. Також звернення адресувалося і представникам політичних партій міста, аби звернулися до своїх політичних лідерів. Було зібрано багато підписів бердичівлян.


Після десятої години колони автомобілів під звукові сигнали проїхали центральними вулицями до автозаправок, де також перекрили рух транспорту до АЗС та взагалі по дорозі, щоб привернути до даної проблеми якомога більше людей.


Учасники акції #Бойкот_ціні_на_пальне запевняють, що це не останній їхній протест, будуть ще, бо не можна стояти осторонь, коли над людьми так знущаються, піднімаючи на все ціни. А далі люди наголошують на тому, що дістануться і до Києва, якщо не будуть почуті.

РІО-Бердичів
P.S.: А тим часом на одній із заправок міста, причому найдорожчій, напевно, ціна на бензин вражає. Дивіться на фото.

boykot

boykot1

boykot2

boykot3

boykot4

boykot5

boykot6

boykot7

boykot8

boykot9

boykot10

boykot11

boykot12

boykot13

boykot14

boykot15

boykot16

boykot17

boykot18

boykot19

boykot20

boykot21

boykot22

aloka

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.