«Пакунок малюка» отримали 9 сімей з Бердичівського району — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

«Пакунок малюка» отримали 9 сімей з Бердичівського району

09 жовт. 2018 Прес-служба Бердичівської РДА

За дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, на виконання постанови Кабінету Міністрів України з вересня місяця в Україні почали реалізувати пілотний проект, згідно якого кожна родина, при народжені дитини, отримує натуральну допомогу – «Пакунок малюка». 

Наказом Міністерства соцполітики затверджено перелік дитячих товарів, які входять до «Пакунку малюка». Усього – 25 найменувань, загальною вартість товарів 5 тис. грн.

Асенизатор


Безповоротну адресну одноразову допомогу сім’ям, де є новонароджені дітки, так званий «Пакунок малюка», вже отримали родини Бердичівського району. Так, коробки з усім необхідним для маляти передали у села: Рея, Іванківці, Бистрик, Житенці, Райки, Обухівка та смт.Гришківці.


Слід зазначити, що окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали. Соціальна допомога від держави передбачає допомогти батькам забезпечити новонародженого усім, що необхідно дитині в перші дні життя.

pakunok

pakunok1

 

aloka

 

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.