Бердичівського лісівника відзначив Президент України — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівського лісівника відзначив Президент України

31 серп. 2018 Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Григорію Михайловичу Івасюку, головному лісничому державного підприємства "Бердичіське лісове господарство" присвоєно почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”.

lisnichiy"За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм, йдетья в Указі Президента.


Нагорода ця Григорієм Михайловичем дійсно заслужена, адже в лісовій галузі він чесно та добросовісно працює майже півстоліття!


Трудову діяльність Івасюк Григорій Михайлович розпочав в 1971 році після закінчення Української сільськогосподарської академії, на посаді інженера – таксатора Західно-Сибірського лісовпорядного підприємства. З травня 1973 року по лютий 1986 року працював на посадах інженера з техніки безпеки, старшого інженера лісових культур Бердичівського лісгоспзагу. На посаді головного лісничого державного підприємства «Бердичівське лісове господарство» працює з лютого 1986 року по даний час.


За час безперервної роботи у складі державної лісової охорони забезпечено додержання лісового законодавства, дотримано лісівничі вимоги при створенні лісів. За багаторічний термін роботи створено постійних лісо насіннєвих плантацій дуба черешчатого щепленням 26,5 га, збережено 169 га ПЛНД, виділено 340 га генетичних резерватів. Під керівництвом Івасюка Г.М. вирощено стандартного посад матеріалу 72 млн. штук. Крім того, закладені горіхоплідні та різних порід (калина, шипшина, аронія та ін.) плантації – 25 га. Посаджено та вирощено лісових культур в Державному лісовому фонді України 10350 га основних лісоутворюючих порід, з них 8010 га по головній породі дуб звичайний, також створено нових лісів 410 га на малопродуктивних землях запасу сільських та селищних рад Бердичівського, Чуднівського, Любарського та Романівського районів. Переведено в лісопокриту площу 9546 га лісових насаджень. Особлива увага приділяється охороні лісових масивів від лісопорушень та лісових пожеж, вживаються необхідні попереджувальні та профілактичні заходи. Побудовано 9 рекреаційних пунктів площею 15 га, де розміщено більше 50 різних споруд.


Є наставником молоді, бере активну участь в громадському житті колективу.


Своєю сумлінною працею Івасюк Г.М. робить вагомий внесок в справу примноження та збереження природних багатств Українського Полісся.


За сумлінну працю, бездоганну службу в державній лісовій охороні та вагомий внесок у розвиток лісового господарства нагороджувався грамотами Бердичівського міськвиконкому, Бердичівської районної державної адміністрації, Бердичівської районної ради, грамотами лісгоспу, нагороджений нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні України» - Х,ХХ, ХХХ років (1988, 1997, 2002), іменним годинником Голови Державного комітету лісового господарства України (2009), нагрудним знаком «Почесний лісівник України» (2011), Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України (2014).


Депутат Бердичівської районної ради 3-х скликань, у 2013 році присвоєно звання «Почесний громадянин Бердичівського району».


Користується заслуженим авторитетом і повагою серед працівників лісової галузі України.


Колектив Житомирського обласного управління лісового та мисливського ггосподарства та всі лісівники області щиро вітають колегу з нагородою та зичать йому усіляких гараздів.


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №241/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм п о с т а н о в л я ю:….


Присвоїти почесні звання:
“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”
ІВАСЮКУ Григорію Михайловичу – головному лісничому державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”, Житомирська область
Президент України П.ПОРОШЕНКО
23 серпня 2018 року

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.