Голову «Спілки учасників АТО Бердичева та Бердичівського району» звинуватили в погрозах і агресії під час мирної акції. ВІДЕО — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Голову «Спілки учасників АТО Бердичева та Бердичівського району» звинуватили в погрозах і агресії під час мирної акції. ВІДЕО

Бурхливим видався діалог між двома чоловіками, котрих за долею і обставинами можна об’єднати під однією фразою, а точніше – назвою організацій, які вони очолюють. Голова підрозділу «Спілка учасників АТО України в Житомирській області» Максим Бердникович та голова громадської організації «Спілка учасників АТО Бердичева і Бердичівського району» Павло Гайдаманчук аж ніяк не по-братерськи, як то кажуть, спілкувалися у середу, 4 липня.

Причиною цьому стали звинувачення на адресу члена виконкому, ким ще й являється Павло Гайдаманчук, щодо перешкоджання мирної акції протесту, підтриманої молоддю під час святкування Дня міста Бердичева. За словами молодих хлопців і дівчат, а також волонтерів, які теж були присутні на даній акції, Павло Гайдаманчук перегнув палку, бо зривав у протестуючих плакати, погрожував їм проблемами і начебто навіть викручував руки. Новина про це кілька днів ширилася соціальною мережею, де свої коментарі висловлювали усі, хто бажав. А далі сутичка інтернетна перейшла у вже реальну, бо Максим Бердникович запросив члена виконкому на розмову, аби задати йому кілька питань і почути на них відповіді. Зібрання пройшло в одному з кабінетів районної ради, звідки чутно доносилася словесна перепалка між чоловіками.

Асенизатор


Павло Гайдаманчук одразу ж почав розкладати усе по поличках, аби дізнатися, які претензії йому висувають і які докази цього в опонентів є. Він стверджує, що ніяких викручувань рук молодим людям, ніякого зривання плакатів не було, а що просто було прохання опустити їх нижче, бо глядачам не видно було виступів на сцені. Проте в інших учасників такого зібрання є інша версія розвитку тих подій і вони впевнено наголошують на тому, що агресія мала місце і погрози також. А Максим Бердникович прагнув почути відповідь на питання, чому голова «Спілки учасників АТО» дозволяє собі так поводитися не по-чоловічому і не по-людському, адже акція була мирною і її підтримало чимало бердичівлян.


Після численних переходів на особистості розв’язати дане питання все ж не вдалося, бо кожна сторона впевнено стояла на своєму. Павло Гайдаманчук зазначав, що є відео з події того дня і йому це відео мали продемонструвати ті, хто запросив його на розмову. Мовляв, якщо немає відео, то про що може йти мова, просто слова активістів не є прямим доказом, бо хтось особисто з ним тоді не розмовляв, хтось – підійшов вже пізніше, а хтось його взагалі не бачив.


Далі розмова якось непомітно і плавно перейшла в інше русло і зачепила вже питання виділення земельних ділянок учасникам АТО і питання незрозумілості та неправильності проведення цієї процедури в Бердичеві, бо людям доводиться добиватися цих ділянок і оббивати не одні пороги. Поговорили і про перевезення пасажирів в маршрутках і пільгові перевезення, за які Павло Гайдаманчук, як член виконавчого комітету, також голосував.


А взагалі присутні на цих організованих зборах у середу апелювали до одного, що у бажанні дітей, молоді і старшого покоління бердичівлян мати чисту воду, не потрібно перешкоджати, а потрібно підтримувати, аби спільними зусиллями досягнути бажаного результату. Як це було, дивіться у відео.

IMG 1713

IMG 1716

IMG 1719

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.