У жительки Бердичівського району відібрали дітей. ФОТО — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У жительки Бердичівського району відібрали дітей. ФОТО

08 черв. 2018 Олеся Чубоха

06.06.2018 р. працівниками Бердичівського ВП та БРЦСССДМ було здійснено екстренне відібрання малолітніх дітей мешканки одного із сіл Бердичівського району.

Під час відвідування родини було зафіксовано негативні умови для проживання дітей, відсутні предмети побуту, продукти харчування для дітей, також діти були соціально занедбанні. Дітей було доставлено до медичного закладу.

Асенизатор


Бердичівський відділ поліції звертається до всіх батьків м. Бердичева та Бердичівського району! Відповідно до ст. 184 КУпАП України, батьки, опікуни або особи, що їх замінюють, зобовязані виконувати покладені на них законодавством обов’язки, а саме - забезпечувати необхідні умови для:

1. життя;

2. навчання;

3. виховання.


ПРОСИМО ТАКОЖ УСІХ ГРОМАДЯН, ЯКЩО ВИ БАЧИТЕ ВИПАДКИ НЕ НАЛЕЖНОГО ВИКОНАННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ОБОВ’ЯЗКІВ: ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО БЕРДИЧІВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ, каб. №12!!!!


Не будьте байдужими, адже діти - це наше майбутнє і лише від нас залежить, яким воно буде!

opika 1

opika 2

opika 3

opika 4

opika 5

opika 6

opika 7

opika 8

 

Omaks Centr800

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.