Бердичівські військові заборонили тренуватися вихованцям Ігоря Лонського у спортивному залі частини — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські військові заборонили тренуватися вихованцям Ігоря Лонського у спортивному залі частини

12 бер. 2018 Максим Железницький

Надзвичайна подія трапилася посеред минулого тижня в Бердичеві. Військовослужбовці 26-ї артилерійської бригади зі спортивного залу, який знаходиться на території частини, вивезли майно та заборонили тренуватися спортсменам з легкої атлетики, вихованцям Ігоря Лонського.

Як стало відомо за рішенням командира військової частина та начальника з фізичної підготовки цієї частини, вихованцям Ігоря Лонського заборонили тренуватися у спортивній залі, де вони тренувалися, а також вивезли майно, яке належить спортсменам з території частини. Спочатку вони хотіли їх вивантажити у приміщенні ДЮСШ імені Віталія Лонського або біля самого приміщення, але згодом розвантажили його на стадіоні «Прогрес».
Військові мотивують свої дії тим, що у них мають відбуватися змагання та їм потрібен зал для проведення цих змагань. У той же час, як нам стало відомо, інші місцеві спортсмени продовжують там займатися. Це наштовхує на підозру, що причина дій військових саме у проведенні змагань.


Вихованцями Ігоря Лонського, які займалися у спортивній залі військової частини, є також діти колишніх та нинішніх військовослужбовців цієї частини, учасники АТО. Спортсмени за підсумками останніх років займають призові місця на Чемпіонатах світу та Європи, не говорячи навіть вже про Чемпіонати України. Ігор Лонський за підсумками 2017 року став найкращим тренером з легкої атлетики в України та лауреатом Європейської федерації легкої атлетики.


Про цей конфлікт відомо вже далеко за терени міста Бердичева та Житомирської області. Адже деякі вихованці Ігоря Лонського є штатними членами збірної України з легкої атлетики і кандидатами на поїздку на наступні літні Олімпійські ігри.


По місту вже навіть почали ходити чутки, що Ігор Лонський та його вихованці через неможливість проведення тренувального процесу можуть залишити місто Бердичів та переїхати в інше місто. Адже відомо, що їм і раніше були пропозиції переїхати в інше місто, де у них будуть всі умови для тренувань, але вони завжди відмовлялися, тому що є справжніми бердичівлянами, які люблять своє місто і у кожному змаганні, в якому беруть участь, завжди наголошують, що вони з Бердичева. Але нині склалася така ситуація, що якщо спортсмен не може готуватися до змагань у нормальних умовах, то у нього є два варіанти: завершити кар’єру спортсмена або шукати місця для тренувань у інших містах чи країнах.


Ми надіємося, що до цього не дійде та що цей конфлікт буде врегульований, а спортсмени та військовослужбовці зможуть порозумітися та надалі матимуть можливість надалі проживати і тренуватися в рідному місті. Надіємося також, що представники міської та обласної влади допоможуть врегулювати цей конфлікт, щоб Бердичів та Житомирська область не втратили майстерного тренера та талановитих спортсменів.

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.