Бердичівлянам заборонили рибалити на ділянці від пляжу до пішохідного мосту — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлянам заборонили рибалити на ділянці від пляжу до пішохідного мосту

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, котре проходило сьогодні, одним з питань порядку денного було встановлення заборони вилову біоресурсів в зимувальних ямах. З виступу  начальника міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктора Рябушка стало відомо, що в Бердичеві така заборона діятиме на ділянці річки Гнилоп’ять.

За словами чоловіка, у кожній області і в кожному місті визначається відповідне місце, котре і вважається зимувальною ямою. В даному випадку в Бердичеві це ділянка від міського пляжу (де рятувальна станція) і до пішохідного мосту. В інших місцях містянам ловити рибу можна. Нагадаємо, що з 1 листопада рибалити у зоні зимувальних ям заборонено в 21 областях України, куди входить і Житомирська.

Асенизатор


Контролюватиме виконання заборони Держагентство рибного господарства в Житомирській області, а пошуково-рятувальна служба Бердичева задіяна задля допомоги. Якщо її працівники зловлять порушника, то про це буде повідомлено Держагентство рибного контролю, бо для самостійного затримування вони не мають повноважень.


Бердичівлянам варто знати, що у разі порушення правил рибальства на зимувальних ямах передбачено покарання. Це не лише адміністративні штрафи, але й кримінальна відповідальність. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян у розмірі від 34 до 170 грн., на посадових осіб - від 170 до 510 грн. За грубе порушення правил рибальства, якщо, наприклад, застосовується вогнепальна зброя, електрострум, вибухові чи отруйні речовини та інші заборонені знаряддя, штраф становить 340-680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Для посадових осіб - 510-850 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.


Крім того, залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність, починаючи від штрафів у розмірі 3400-6800 грн. і закінчуючи позбавленням волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

IMG 3971 1

IMG 3980 3

IMG 3981 2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.