В Бердичеві пройшли одноденні збори оперативного резерву територіальної оборони — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

В Бердичеві пройшли одноденні збори оперативного резерву територіальної оборони

Бердичівським ОМВК на базі Бердичівського військового гарнізону були проведені одноденні збори оперативного резерву територіальної оборони, які стали своєрідним відзначенням 26 річниці Збройних Сил України.

Вікова категорія резервістів виявилася дещо незвичною: від тих кому вже за 50 і - кому ще не виповнилося 18. Дехто взяв з собою власних синів, адже патріотизм має виховуватися з дитинства, на власному прикладі батьків.
Дехто згадував, а дехто просто поновлював навички з військової справи, адже серед резервістів були представники з оперативного резерву, які нещодавно, за мобілізацією, захищали незалежність України.
Потрібно відмітити, що всі учасники військових зборів працювали "не жаліючи живота свого", тобто на совість, адже привести до бою десятитонну гармату, це не "Запорожець" з місця на місце переставити. Було по-справжньому важко, але було й весело: з чоловічим гумором та жартами.

01DSC 0069

01DSC 0076

01DSC 0083

01DSC 0093

01DSC 0094

01DSC 0101

01DSC 0102

Фотогалерея

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.