Портфоліо для переможниці проекту «Фотомодель. Україна» Дар’ї Майструк створював відомий бердичівський фотограф Олег Ростковський. Фото — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Портфоліо для переможниці проекту «Фотомодель. Україна» Дар’ї Майструк створював відомий бердичівський фотограф Олег Ростковський. Фото

Ще з початку літа увага бердичівлян була прикута до юної Дар’ї Майструк, яка, набравшись сміливості та будучи впевненою у власних силах, вирішила підкорювати нову для себе вершину у сфері модельного бізнесу.

Кілька місяців дівчина у запеклій боротьбі за право бути найкращою намагалася вибороти першість в проекті «Фотомодель. Україна». Завдяки підтримці рідних та близьких, завдяки своїм землякам та усім небайдужим людям Дар’я, йдучи нога в ногу, так сказати, з не менш сильними конкурсантами, долала перешкоди і, врешті-решт, колосально вирвалася вперед.

Асенизатор


У вересні було оголошено переможницю конкурсу, якою й стала юна бердичівлянка. Усі з радістю її вітали та бажали подальших успіхів на шляху до втілення своє найзаповітнішої мрії. А попереду на неї чекав подарунок за перемогу у проекті «Фотомодель. Україна» у вигляді професійного портфоліо, яке мав створювати не менш професійний фотограф. Хто це буде і у якому варіанті проходитиме фотосесія, до останнього Дар’я не знала, думаючи, що працювати доведеться з майстром фотосправи у Києві, і хвилювалася, як усе пройде.


Rostkovskii2Та на подив дівчини і, напевно, усіх бердичівлян, створити портфоліо для переможниці доручили відомому бердичівському фотографу Олегу Ростковському, на рахунку якого вже не одна цікава фотосесія, численні неймовірні фото у різноманітних образах, стилях та жанрах. Мені вдалося особисто поспілкуватися з цим чудовим чоловіком і професіоналом своєї справи, який особисто і ексклюзивно для нашого видання розповів про процес фотозйомки уже знаменитої у нашому місті і поза його межами Дар’ї Майструк.


Варто зазначити те, що Олег Ростковський доволі скромна людина, котра не вважає себе настільки популярним і таким, що досяг високого рівня у фотосправі, хоча переглядаючи його роботи, можна з впевненістю сказати протилежне. Пенсіонер пожежної охорони, котрий віддав цій небезпечній роботі 20 років свого життя, мистецтвом фото займається порівняно не так багато часу. «Почав фотографувати, коли мої сини були ще маленькими, так, для власного фотоархіву, для пам’яті. Потім закинув цю справу, але років 7 тому відновився у цьому захопленні. Як казали мені мої знайомі, «ти можеш побачити те, що не бачать інші», - згадує про початок кар’єри Олег Ростковський.


Бердичівський фотограф самостійно навчався мистецтву фото, щоразу вигадуючи цікаві образи, яскраві і захоплюючі місця для зйомок, і запевняє, що найбільше любить фотографувати зранку, коли немає ще яскравого сонця, а природа тільки починає прокидатися, і ввечері, коли на фото можна передати усю красу заходу сонця, а об’єкти на його фоні відіграють якимись особливими яскравими фарбами. Та незважаючи на вже сформований певний досвід і велику кількість цікавих робіт, Олег Ростковський поки що не створив власної виставки: «У планах – створити власну фотовиставку, але вважаю, що ще не зібрав достатню кількість матеріалу і розумію, що це потребує чималих зусиль. З усього різноманіття жанрів найбільше приваблюють зйомки дітей і родин, їхні щасливі обличчя і емоції, котрі не передати словами».


Найбільше мене цікавило те, чи очікував бердичівський фотограф, що саме він буде проводити зйомку з Дар’єю Майструк, з якою у якості моделі йому вже неодноразово доводилось працювати і яку він добре знає та знає її батьків. «Я думав, що її запросять на фотосесію до Києва, але організатор конкурсу запропонував мені познімати переможницю «Фотомодель. Україна». Вона до останнього часу не знала, а коли прийшла на зйомку і побачила, що фотографуватиму я, неймовірно зраділа. І не дивно, адже ми вже маємо наші спільні роботи і Дар’я стала моєю першою моделлю. Знайомство наше видалося тоді непередбачуваним. Близько 3-х років тому я побачив її в Ботанічному саду на одному із заходів, запримітив у її очах цікавинку, зробив пару фото, а потім запропонував влаштувати фотосесію. Так і розпочався цикл проектів, пов’язаних з однією і тією ж юною Дар’єю Майструк», - з приємною посмішкою розповідає Олег Ростковський.


Тоді і сама Дар’я, і її батьки, друзі, рідні та усі, хто з нею знайомі, побачили неймовірно захоплюючі фото дівчини на фоні природи Бердичева і навіть у неочікуваних образах. Перша зйомка відбувалася біля Костелу Босих Кармелітів у ніжних і приємних тонах та образах.

levada gol

Далі був проект «На даху Бердичева», де Олег Ростковський втілив у реальність ідею сфотографувати дівчину, яка танцює, на фоні великого і безмежного міста на висоті відомого ТРЦ «Оноре де Бальзак».

dah 1234

Не менш цікавими стали проекти «Дар’я і машина часу», де бердичівлянка з чемоданчиком на пероні вокзалу чекала потяг. 

vokzal gol

А на фото під назвою «Дар’я і скрипка» постала струнка і граційна дівчина.

skripka gol


Щодо процесу зйомок переможниці конкурсу «Фотомодель. Україна», то фотограф зазначив, що все було спонтанно, але не менш захоплююче: «Було це пізно ввечері, десь о сьомій годині. Дар’ї робили зачіски та макіяжі професійні візажист і перукар. Фотосесія для портфоліо проходила у кількох образах: у бальній сукні, у стилі розбишаки та леді і навіть у купальнику. Фотографував близько двох годин, адже в процес входить і переодягання, і зміна макіяжу. На знімальний майданчик Дар’я прийшла з мамою, яка, напевно, хвилювалася найбільше, але у всьому допомагала і підтримувала. Щодо самої моделі, то з нею працювати було напрочуд легко, труднощі деякі були лише в технічному плані. Вона ж - жвава, активна, цікава. У ній є своєрідна родзинка, яка приваблює, вона гарно складена, має модельні дані та, вважаю, підходить для роботи в агентстві і має всі шанси стати успішною моделлю. Єдине що, ми всі розуміємо, нині з цим важко і велику роль відіграє багато чинників, але я вражений цілеспрямованістю, наполегливістю та бажанням здійснити свою мрію, які проявляє ця дівчина».


Як виникла ідея потрапити на всеукраїнський онлайн-проект, які враження від участі у цьому конкурсі і чи сподівалася перемогти, мені розповіла і сама Дар’я Майструк під час особистої зустрічі. «Вирішила спробувати свої сили у новому для себе конкурсі, чи зможу, чи ні, адже з одного боку проект схожий на «Супермодель по-українськи», в якому я брала участь, але все ж відрізняється, бо щоденно змінюється рейтинг, а це додає хвилювання. Подала заявку, думала спочатку не афішувати. А потім набралася впевненості і вирішила змагатися, тим більше, що почали і про приз говорити, який заінтригував ще більше. Виставила пост у «Фейсбуці» і мене почали підтримувати люди. Дякую їм за це, дякую нашим журналістам за постійні статті з закликами підтримати мене, дякую моїм рідним, моїм друзям і знайомим за активне голосування», - ділиться враженнями юна бердичівлянка.


На перемогу Дар’я Майструк не очікувала, хоча щодня неперервно слідкувала за результатами голосування. Суперниці теж, на її думку, були не менш сильними, але там були свої неточності з голосуванням, та все ж вона перемогла, чому дуже зраділа. Не менш радісним став для нашої землячки і подарунок за призове місце, а інтригуючим і хвилюючим – хто ж робитиме портфоліо: «Мені казали спочатку, що зйомка має бути у Києві, але потім плани змінилися і все перенесли до Бердичева, домовилися про дату, на яку зібралися б усі спеціалісти: візажист, перукар, косметолог, стиліст. З фотографом я не зв’язувалась і не знала, хто проводитиме фотосесію. У день зйомки я прийшла з мамою, ми чекали, хвилювалися, навколо – незнайомі люди… І тут приходить Олег Ростковський, ми зраділи, на душі полегшало, бо він перевірений спеціаліст».


Сам процес фотозйомки для дівчини, як і для бердичівського фотографа, не викликав якихось особливих труднощів. Екстремальними були швидка біганина та перевдягання, зміна образів і макіяжів під кожен наряд, хоча, як наголошує Дар’я, вона звикла до швидкого перевдягання з часів, коли на танці ходила і виступала по кілька танцювальних номерів.
«Фотозйомка, як на мене, промайнула дуже швидко. Підготовка до неї була довшою, бо працювало багато професіоналів над створенням образів, рівень роботи яких дуже високий і вони навіть працювали з відомими зірками. Ніжні образи у сукнях для мене є звичними і майже повсякденними. Яскравий сучасний одяг з не менш яскравим макіяжем – це щось нове, цікаве і ніби не впізнаєш себе у дзеркалі», - з захватом згадує наша юна модель.


На даному етапі проводиться обробка фото та їх вибір для майбутнього портфоліо за певними критеріями. Далі для Дар’ї з цим портфоліо відкриті двері у модельні агентства, але, як зазначає дівчина, потрібна ще й освіта, певні модельні курси: «Це тільки півдороги до професійної роботи моделлю. Я поки що навчаюсь, готуюсь до ЗНО, планую вступити до університету, по слідам своїх мами та бабусі навчатись на педагога. Тому нині роблю у модельній справі невеличку паузу, а коли навчатимусь у вищому навчальному закладі, то паралельно все ж намагатимусь реалізувати себе і у цьому. Розумію, що буде важко, що я не одна така, хто хоче крокувати у цьому напрямкові, і що одного бажання мало, але старатимуся досягти своєї мети».


Насамкінець переможниця конкурсу «Фотомодель. Україна» Дар’я Майструк побажала усім дівчатам, котрі мають таку ж мрію, як у неї, але не наважуються робити кроки для її здійснення, бути собою, не боятися ризикнути. А найголовніше – пам’ятати, що під час участі у подібних конкурсах дуже допомагає підтримка людей, рідних та друзів, яка вселяє віру у себе, у свої можливості та у шанси на перемогу. «Мені ця ситуація, ця участь у конкурсі показали, що люди у нашому місті – небайдужі, дружні і готові допомогти у починаннях та спробах, щоденно підтримувати і голосами, і добрим гарним словом», - на такій приємній ноті завершилась наша розмова з приємною, чуйною дівчиною Дар’єю, якій хочеться побажати лишень успіхів у майбутньому та щоб все у її житті вдавалося якнайкраще.

Maistruk 1

Maistruk 3

Maistruk 4

Maistruk 5

Maistruk 6

Maistruk 7

Maistruk 8

Maistruk 9

Maistruk 10

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.