Після отруєння собак в Бердичеві вже взялися за котів — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Після отруєння собак в Бердичеві вже взялися за котів

Всі добре знають, як гостро у нашому місті стоїть проблема безпритульних тварин. На жаль, їхня кількість на кожній вулиці та у кожному дворі чимала. Найбільше це стосується бродячих вуличних собак, котрі шайками прогулюються містом, часто кидаються один на одного і не менш часто - на людей.

Дорослі щоразу б’ють на сполох, хвилюючись за своїх дітей та невпинно повторюють, що з тваринами потрібно щось робити. Проте поки що притулок в Бердичеві по вулиці Чуднівській не побудували, лишень частинами виділили за кілька заходів кошти на розробку проектної документації, проводили тендер тричі, котрий, за словами заступника міського голови Сергія Онофрійчука, не пройшов, а загальну кошторисну вартість визначили у розмірі 4,5 млн. грн.


Дещо допомагає в цьому плані депутат обласної ради Сергій Орлюк, приймаючи у свою ветеринарну клініку безпритульних тварин, підліковує їх і віддає бажаючим. Та в більшості випадків це стосується маленьких цуценят і кошенят, яких бердичівляни забирають до себе в домівки, адже складена депутатом програма боротьби з безпритульними тваринами в Бердичеві на жаль, не набула підтримки у міській раді.


Дещо в цьому плані допомагають і захисники тварин, зокрема товариство «Добре серце» під керівництвом Олександра Буніна, і окремі небайдужі люди. Але зрозуміло, що всіх тварин забрати неможливо, тим більше дорослих собак. Відстрілювати їх, як це було раніше, в нашій державі заборонено законодавством. А не так давно ще прийнято закон, котрий передбачає відповідальність за знущання над тваринами.


От і виходить, що одні бердичівляни терплять, інші ж не витримують і діють. Нещодавно в соціальній мережі з’явився пост, що хтось потруїв собак в районі міського басейну. А цими вихідними отруєними зранку лежали в дворі вулиці Низгірецької вже коти. Щоправда в цей же день їхні тіла швидко прибрали, напевно, щоб діти не бачили жахливої картини. Що спричинило загибель двох дорослих котів, не зрозуміло, але те, що розірваними вони не були, а лежали викрученими і висолопленими язиками, факт.


Закрадається думка, що, можливо, в їхній, так сказати, раціон потрапила отрута для гризунів або ж потруїти все ж намагалися собак, котрі теж у цьому і сусідньому дворі не зовсім привітні. Та все ж жертвами стали бездомні коти, котрі шкоди жителям будинків точно не завдавали.

kotik

kolibris robota

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.