Пригоди — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Пригоди

Незважаючи на складну ситуацію у державі, на карантин, на те, що весняний призов відтерміновано, молоді хлопці, які гідно відслужили строкову службу у лавах 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича, у четвер були звільненні зі Збройних сил України.


З дотриманням вимог інструкцій по заходам безпеки під час дії карантину, звільнення відбулося урочисто, з відзначенням кращих військовослужбовців.


Ну що ж, будемо тепер чекати нового поповнення, як тільки дозволить епідеміологічна ситуація в країні.


Попереджаючи питання про прибуття звільнених до рідних домівок у зв'язку з призупиненням рейсів міжміського сполучення доповідаємо, що все відбувається по військовому організовано та узгоджено.

strokovuku2

strokovuku3

strokovuku4

В місті Бердичеві рятувальники вкотре долучилися до комплексної роботи, що спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Нині, коли місто Бердичів та села Бердичівського району знаходяться на карантині, придбати продукти харчування та інші потрібні засоби виявляється не так просто.

У цей і так нелегкий час, коли люди не можуть повноцінно жити у суспільстві, спілкуватися, працювати тощо, біда постукала в двері до родини бердичівлянки.

Для Житомирської області, яка з-поміж перших ввела режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу, компанія відомого українського бізнесмена Геннадія Буткевича придбала засоби індивідуального захисту, медикаменти, дезінфектанти, медичні ліжка та обладнання.

Вогняним видався день понеділка для родини із села Старий Солотвин, що на Бердичівщині.

Поки що. Але є усвідомлення, що, в разі чого, вони і я будемо серед перших у ланцюжку тих, хто захворіє на коронавірус у випадку розгортання найгіршого сценарію розвитку подій у нашому місті. Адже моя дружина – медична сестра інфекційного відділення, в якому нині перебуває перший офіційний хворий на кронавірус COVID-19 Бердичева.

Минулої п’ятниці ми повідомляли про те, що на засіданні комісії з ТЕБ та НС було прийнято низку рішення щодо впровадження та посилення заходів безпеки у місті на період карантину.

Дуже активною видалося обговорення ситуації, що склалася у Бердичеві – перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, на терміново скликаному засіданні комісії з ТЕБ та НС.

Згідно доручення міського голови Бердичева, враховуючи гостру потребу у захисних масках у період пандемії коронавірусу, ряд приватних підприємств міста розпочав пошиття масок. Задля того, аби максимально убезпечити бердичівлян від інфекції, влада має діяти системно та використовувати різні форми роботи, переконаний Василь Мазур.

79 років тому на маленькому клаптику землі в селі Семенівка Бердичівського району відбулася справжня трагедія. Радянські солдати отримали наказ відбити Бердичів у липні 1941-го року.

Після початку карантину всі вулиці міста спорожніли від автівок відсотків на вісімдесят.

Вірніше, контролює заборону і ринкової торгівлі, і стихійної, яка прийнята рішенням виконавчого комітету міської ради цього понеділка.

 

Хоч надворі нині кількість людей у зв’язку з карантинними заходами дещо зменшилася, адже багато хто сидить вдома і виходить лише при потребі придбати харчі чи на роботу, трава ж у місті горить, як і раніше.

Трапилася така пригода, звісно ж, випадково, проте винні у цьому виявилися діти.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.