Олександр Доманський — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Жовтня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

А, точніше, не футболісти, а керівники місцевих футбольних асоціацій.

 

Постанову про це прийняла Райгородцька сільська територіальна виборча комісія ще 7 жовтня.

 

Це слідує з даних, оприлюднених нещодавно регіональним офісом реформ у Житомирській області.

 

Історія колеса налічує кілька тисяч років. А історія пружної наповненої повітрям оболонки до колеса всього трохи більше ніж сто років. Роком народження шини вважають 1887, в якому шотландський аптекар Джон Данлоп придумав прикріпити до коліс синового велосипеда шматок садового шлангу та наповнити його повітрям. 

Людство живе на планеті Земля вже більше десяти тисяч років, але лише якусь сотню років тому почало задумуватись, що планета не в змозі справитись з наслідками діяльності людини в глобальному аспекті. 

А за те, щоб на вашій автівці красувався знак типу АМ 0002ЕА доведеться заплатити 30 тисяч гривень. Є в реєстраційних центрах знаки і за 10 тисяч, за 8 тисяч і за 4 тисячі. 

В цьому крайньому селі колишнього Бердичівського району рідко відбувається щось таке, що виводить до центру села всіх його мешканців, хіба що вибори раз на чотири роки. Але цієї суботи сюди прийшли не тільки всі, хто живе у Хмелищах, але й десятки жителів сусідніх сіл.

 

Як це могло подуматись після першої згадки про те, що сюди мають вгатити чи не півмільярда бюджетних коштів.

 

На жаль, багато учасників не змогли взяти участь в оф-лайн версії фестивалю, але підтримали його ідею в численних он-лайн версіях.

 

Та вже зовсім-зовсім скоро. Адже в Житомирській області вже два показники перевищили критичні результати, що згідно з постановою Кабінету міністрів, достатньо для того, аби оголосити в регіоні «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Справа залишилась лише за офіційним оголошенням такого стану.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.