Олександр Доманський — РІО Бердичів

Четвер, 28 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

10 березня у приміщенні міського палацу культури імені Шабельника відбудеться вистава-комедія «Будьте як вдома»

Надію на це дає документ, нещодавно оприлюднений на Офіційному порталі міста. Називається він «Пропозиції до проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 № 1042 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2020 рік та Бердичівської міської територіальної громади на 2021-2022 роки» (зі змінами)».

 

Інформацію про це на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала голова селищної ради Ірена Лісова:

 

В середу, на сесію Бердичівської районної ради приїздив керівник департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Микола Суслик.

 

А якщо точніше, то на 49 тисяч 720 гривень, відомості про це було оприлюднено на сайті «Прозоро».

30 та 31 січня в музично-драматичному театрі «На Європейській» відбудуться додаткові вистави циркової студії «Різома» та артистів студії «Арт Візіон» з показом різдвяної казки під назвою «Wish” (Бажання).

Зважаючи на різку зміну погодних умов, керування транспортними засобами вимагає посиленої уваги та додаткових заходів безпеки.

Напевно, читачам нашої газети та сайту вже набридло висвітлення однієї і тієї ж теми протягом кількох тижнів, чи навіть місяців – долі Бердичівської районної лікарні.


Але, тим не менш, ця тема залишається актуальною для обговорення в міських та приміських автобусах, коридорах районної та міської лікарень, на численних нарадах і сесіях, і звичайно ж, в соціальних мережах.


Та, на відміну від коридорів і автобусів, тут бувають не тільки крики «За» чи «Проти», а й цілком притомні конкретні пропозиції. Зокрема, в коментарях на вчорашній пост прес-секретаря голови ОДА, нашого земляка, Юрія Мельника, інший бердичівлянин, лікар за фахом написав конкретний і дієвий план, який за інших умов міг би стати готовим проектом рішення будь-якого органу місцевого самоврядування.

 

Олександр Боголюб:

СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ -об'єднання районоі та міськоі лікарень в єдиний Бердичівский медичний центр.


ТАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ ЩОДО ДОСЯГНЕННЯ СТРАТЕГІЧНОІ МЕТИ:


1/ Інвентаризація всього майна,яке перебуває на балансі обох лікарень,списання непотребу.

2/Глибоке вивчення та аналіз фінансового стану обох лікарень.
3/Ревізія кадрового складу обох лікарень,негайна заміна керівництва обох лікарень.
4/ Перенесення на територію районоі лікарні інфекційного,
паталогоанатомічного (моргу) відділень та станціі швидкоі допомоги міськоі лікарні.
5/Ліквідація відділень районоі лікарні,які дублюються із аналогічними відділеннями міськоі лікарні: стоматологічне,
рентгенологічне,ЦПМСД (кожна ОТГ має своє),педіатричне
тощо.
6/Капітальний ремонт обох корпусів майбутнього медичного центру відповідно до нових завдань із врахуванням вимог щодо дотримання санепідрежиму,а саме:
встановлення автономноі системи опалення,системи фільтрування води,приточно-витяжноі вентиляціі,заміна вікон,
дверей та меблів,реконструкція стін,підлог та стель на такі,
що легко піддаються дезінфекціі тощо.
7/Забезпечити співппрацю із НСЗУ по тих напрямках (пакетах),які є першочерговими (невідкладними) : пологи,
травматологія,серцево-судинні захворювання тощо.
8/Всебічно сприяти переходу на діяльність на засадах ФОП лікарів тих відділень,які не потрапляють під співпрацю із НСЗУ (не є ннвідкладними).
9/Пошук талановитоі молоді в медичних навчальних закладах.
10/Встановлення гласного та негласного спостереження з метою виявлення недоброчесноі поведінки медперсоналу щодо пацієнтів (хабарництво,
зневажливе ставлення тощо),а також недоброчесноі поведінки з боку пацієнтів стосовно медичного персоналу (наклеп тощо),а також створення системи захисту медпрацівників від свавілля керівництва закладу.
11/ Розробка логотипу та єдиного зразка уніформи для персоналу об'єднаноі лікарні (медичного центру).
12/ Розробка та контроль за дотриманням кодексу внутрішнього розпорядку та корпоративноі етики Бердичівського медичного центру.
13/ Залучення різних джерел фінансування щодо оновлення матеріально-технічноі бази Бердичівського медичного центру.

Минулої середи Бердичівський міськрайонний суд було узято під нагляд Служби судової охорони, і перші результати роботи захисників Феміди не забарились.

Оплески, обурення, вигуки «ганьба!» та «правильно!» заполонили актову залу Бердичівської райдержадміністрації на цілих три години у середу, 20 січня. Тут відбулась чергова сесія Бердичівської районної ради на якій мали розглянути питання щодо завищених цін на енергоносії та передачу районної лікарні на баланс місту. Так як поділ останньої став каменем спотикання для багатьох, питання щодо того, так кому ж має підпорядковуватись районка набуло в рази більшого резонансу, ніж тарифне.

 

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.