На вибори першого «мера» Бердичівщини подали документи вже три кандидати. Оновлено — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

На вибори першого «мера» Бердичівщини подали документи вже три кандидати. Оновлено

В середу о дванадцятій годині ночі закінчився термін висування кандидатур на посаду очільника першої об’єднаної громади в Бердичівському районі – Семенівської.

До територіальної виборчої комісії, що знаходиться в Семенівці в приміщенні місцевого сільгосппідприємства, документи подали три претенденти на цю посаду: Самчик Максим Юрійович (нинішній голова районної ради), Семенюк Наталія Володимирівна (нинішній Хажинський сільський голова) і Синельников Вадим Федорович (колишній голова Бердичівської районної державної адміністрації).


В десять годин вечора відбулось засідання ТВК, на якому, крім трьох кандидатів на посаду сільського голови об’єднаної громади, зареєстрували ще й 65 кандидатів на 22 місця у новоствореній сільській раді. Також відбулось засідання ТВК і після 12-ї години ночі, на якому остаточно підвели риску під списком всіх кандидатів.


Крім членів виборчої комісії, на засіданні були присутні два спостерігачі від Патріотичної партії та особисто кандидат на сільського голову Вадим Синельников.


Взагалі Патріотична партія на чолі з керівником місцевого осередку Станіславом Лужанським вирішила по-справжньому позмагатись на цих виборах, виставивши своїх кандидатів аж по 19 виборчим дільницям (в основному – жителів міста, а не району). Тепер стало зрозумілим, чому всіх претендентів за 60, а не за 40.


В п’ятницю всі кандидати отримають офіційні посвідчення і розпочнуть боротьбу за прихильність виборців.


Якщо про участь перших двох кандидатів на посаду очільника об’єднаної громади в районі всі знали давно, як і про антагоністичну позицію їхніх команд, то участь в кампанії колишнього голови РДА майже ніхто не передбачав.


Вже незабаром кандидати оприлюднять свої програми і ми зможемо розповісти, які в них спільності чи розбіжності.


Варто нагадати, що в Семенівську об’єднану територіальну громаду вирішили об’єднатись громади шести сільських рад, до яких входять 11 сіл: Дубівка, Красівка, Сингаївка, Малі Гадомці, Закутинці, Великі Низгірці, Семенівка, Іванківці, Хажин, Терехова, Кикишівка та один хутір – Нова Олександрівка. 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.