Новому заступнику голови облдержадміністрації виділили під контроль Бердичів та район — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

  • Бердичівський Базар

Новому заступнику голови облдержадміністрації виділили під контроль Бердичів та район

На початку серпня відбувся розподіл районів Житомирської області між заступниками голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського, який і підписав відповідне розпорядження.


Задля того, аби швидко та вправно вирішувати соціальні та економічні завдання як міст, так і районів Житомирської області, бути в курсі діяльності управлінь і служб та погоджувати її, заступники голови отримали кожен свій район.


Бердичів та Бердичівський район  разом з Брусилівським, Житомирським, Коростишівським, Попільнянським, Радомишльським і Ружинським райони потрапили під контроль новому заступнику Сергія Машковського Ігорю Гундичу.

Як зазначає сайт ВГОЛОС.ZT, Ігор Гундич, відповідно до декларації про доходи, у 2015 році заробив 134765,03 грн. З цієї суми 21817,84 грн. – зарплатня, 104044,02 грн. він отримав у спадок, а 8903,17 грн. – від оренди майна. Традиційно, дружина чиновника торік стала головною годувальницею родини. Олена Мендельсон завдяки своїй підприємницькій діяльності та передачі в оренду майна надбала 554846,32 грн.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.