Крапку в битві за секретаря міської ради поставить апеляційний суд — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 12 Липня

  • Бердичівський Базар

Крапку в битві за секретаря міської ради поставить апеляційний суд

Представники Василя Мазура оскаржили рішення Бердичівського міськрайонного суду щодо визнання дій міського голови протиправними. Нагадуємо, Володимир Пономарчук, депутат міської ради від ВО «Батьківщина», обраний більшістю секретарем міської ради, не зміг приступити до виконання своїх обов’язків через ветування рішення міським головою і звернувся до суду.

Феміда визнала дії Василя Мазура протиправними у частині зупинення та внесення на повторний розгляд міськради рішення ради від 16 листопада 2015-го про обрання секретарем міської ради Володимира Пономарчука і зобов’язала міського голову підписати відповідне рішення. Однак, мер скористався своїм правом подати апеляцію. Відповідні документи були подані 25 грудня до Житомирського обласного апеляційного суду. Дата розгляду справи стане відома згодом.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.