Ірена Лісова прийняла присягу Гришковецького селищного голови — РІО Бердичів

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/7506

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

  • Бердичівський Базар

Ірена Лісова прийняла присягу Гришковецького селищного голови

Сталось це в середу на першій сесії новообраної Гришковецької селищної ради. Проводилась вона трохи пізніше, ніж аналогічні зібрання в інших селах району тому, що в Гришківцях відбулось повторне голосування по виборам селищного голови. Адже, думаю, всі пам’ятають, що в результаті першого туру кількість голосів за кандидатів повністю співпали – 698 на 698. В результаті ж другого туру, Ірена Лісова отримала переконливу перемогу з перевагою майже двісті голосів.


На першу сесію ради прийшли майже всі новообрані депутати (21 з 22-х), члени колишнього виконкому, члени виборчої комісії, депутат районної ради з Гришковець та депутат обласної ради, теж з Гришковець, Віталій Вітусевич. Також на сесію завітали голова районної ради Максим Самчик та його заступник Олена Рудик. Тож в порівняно великій обрядовій залі селищної ради для всіх гостей заледве вистачило стільців.
Невеликі проблеми з аудіоапаратурою не завадили своєчасно відкрити сесію, бо присутні щиро і натхненно заспівали Гімн України наживо. Мені здається, що це навіть зняло деяку напруженість в залі і надихнуло присутніх на спільну роботу, яка покотилась далі, як по маслу.


Голова територіальної виборчої комісії оголосила результати виборів, вручила всім депутатам посвідчення та офіційно оголосила про обрання селищним головою найбільшого населеного пункту району Лісову Ірену Леонідівну.
Максим Самчик першим привітав нового голову, але не забув він і заслуги колишнього селищного очільника - Зої Євгенівни Стаднік, яка кілька скликань підряд була еталоном для сільських голів всіх інших сіл району. Цікаво і досить самокритично він висловився щодо загальноісторичного завдання всіх новообраних осіб місцевого самоврядування цієї, можливо скороченої, каденції: «Або ми станемо національними героями, або впадемо в очах виборців назавжди…».


Секретарем селищної ради Ірена Леонідівна запропонувала обрати Оксюківську Оксану Олексіївну, яка хоч і не дуже давно живе в Гришківцях, але має чималий досвід роботи в різних інституціях, в тому числі і закордоном. В своєму слові кандидат на посаду секретаря так і сказала: «Я довго жила і працювала в Європі, я знаю, як там є, і саме так ми будемо робити в Гришківцях…». Абсолютною більшістю голосів депутати підтримали її кандидатуру.


Так само швидко і злагоджено були проголосовані інші пункти порядку денного, які стосувались складу виконавчого комітету, голів постійних комісій та розподілу по них депутатів. Штатний склад апарату селищної ради вирішили поки що не змінювати.
Довго цього дня в Гришківцях лунали вітальні слова, у спілкуванні депутатів будувались тактичні і стратегічні плани покращення життя селища, які, сподіватимемось, будуть успішно втілені.
Олександр Доманський

P.S. Як і раніше, а, можливо, ще й більше, на сторінках газети і сайту ми будемо слідкувати за життям Гришковецької громади, бо я нині теж став селищним депутатом, тож буду краще знати всі його нюанси.

Фотогалерея

{gallery}7506{/gallery}
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.