Самопоміч першою почала оприлюднювати своїх кандидатів — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Четвер, 2 Квітня

  • buhoblik800

Самопоміч першою почала оприлюднювати своїх кандидатів

Закон про місцеві вибори лише тільки вийшов із стін Верховної Ради, але політичні партії вже починають включатись в цей процес. Партія «Самопоміч» на своїй офіційній сторінці, мабуть, першою з українських політичних сил, почала оприлюднювати дані про свої кандидатів у обласні, міські та районні ради.


Робиться це для того, щоб всі люди могли ознайомитись з попередніми кандидатурами, дати свої пропозиції або розповісти щось хороше чи навпаки, про кандидатів. Офіційне висунення кандидатів буде проводитись лише після такого обговорення, яке може привести до будь-яких змін серед кандидатур.


Зараз вже оприлюднені можливі кандидати до Бердичівської районної ради та Житомирської обласної, як повідомила керівник міської організації Юлія Лефтер, кандидати до міської ради будуть оприлюднені трохи згодом.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.