Бердичівський осередок ВО «Свобода» готується до участі у місцевих виборах — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 15 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський осередок ВО «Свобода» готується до участі у місцевих виборах

До початку виборчих перегонів часу залишилось небагато, тож політичні сили починають готуватись до участі у місцевих виборах. Одними з перших про готовність боротись за електорат заявили бердичівські свободівці, які збираються висувати своїх кандидатів і в міську раду, і на посаду міського голови.


Лідер націоналістів Олексій Побережний, відзначив, що серед бердичівських кандидатів від ВО "Свобода" не буде жодного діючого депутата міської ради.


«В критичний момент під час Революції Гідності я остаточно впевнився, що ці люди зрадили своїх виборців. Коли громада вимагала чіткої позиції міста Бердичева проти злочинного режиму Януковича, вони приймали абсолютно нейтральні рішення, які були вигідні тільки одній особі. Окрім того, жодного звіту про діяльність жодного діючого депутата за 5 років їхньої діяльності я не чув. Попри те, що це є чіткою вимогою чинного законодавства України»,- наголошує свободівець.


Тому Бердичівська організація ВО "Свобода" прийняла рішення висувати тільки гідних людей, які пройшли довгий шлях боротьби за національну та соціальну справедливість в нашому місті та Україні загалом.


«Наші представники, в першу чергу, це порядні бердичівляни з різноманітних сфер і різного віку», - підкреслив молодий політик.


Свобода має план першочергових кроків для відродження Бердичева, в тому числі, для забезпечення можливостей реалізації молоді, створенні умов для зростання кількості робочих місць та наведення ладу в завищених комунальних тарифах.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.