Як депутати Бердичівської міськради сесії відвідували — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

Як депутати Бердичівської міськради сесії відвідували

Нещодавно ми друкували в газеті інформацію про те, як відвідували сесії та засідання комісій депутати Бердичівської районної ради, яка була опублікована на офіційному сайті райради. На сайті міськради такої інформації не було, тому ми звернулись з відповідним запитом.


У п’ятиденний термін нам надали документ за підписом керуючої справами виконкому про кількість відвіданих сесій бердичівськими міськими депутатами (всього за час каденції відбулось 66 сесій). Інформацію про відвідування депутатами засідань постійних комісій пообіцяли надати трохи згодом.

В редакції ми довго згадували хто такий депутат Іван Павлюк, який відвідав найменше сесій, і лише телефонний дзвінок до секретаря ради допоміг в цьому. Виявилось, що це колишній керівник управління магістральних газопроводів, якого перевели на іншу роботу в Полтаву, а від бердичівського депутатства він не відмовився, тому й виявився найбільшим «прогульником». Ну а решта, дивіться самі. Незабаром нові вибори, і коли будете голосувати за чергових висуванців, можете подивитись, як вони «працювали» в минулому скликанні.deputati22

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.