Першими земельні ділянки отримають поранені та родини загиблих учасників АТО — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Першими земельні ділянки отримають поранені та родини загиблих учасників АТО

Всього станом на 26 травня до міської ради надійшло 422 заяви від учасників антитерористичної операції на сході країни на виділення земельних ділянок – повідомив Василь Толочко, секретар міської ради на засіданні спеціальної робочої групи, яка опрацьовує відповідні звернення бердичівлян. Нині над виділенням земельних ділянок працюють одразу ж два відділи міської ради – містобудування та архітектури і комунальної власності. Посадовці посилено шукають землі, які можна було б видати для військових, але ситуація сутужна – у наявності всього 45. Враховуючи обмежену кількість ділянок, в першу чергу розіграш проводитиметься серед членів родин загиблих учасників під час бойових дій на сході та учасників антитерористичної операції, які отримали поранення під час виконання бойових завдань – відзначили на комісії.


У першому розіграші візьмуть участь родини загиблих та 42 військових, які мають пільги у зв’язку з пораненням. Аукціон відбудеться 2 червня пообіді, в актовій залі міської ради, шляхом жеребкування. Під час засідання з’ясувалось, що від родин загиблих в зоні АТО містян до комісії надійшло всього одне звернення. У телефонному режимі люди запевняли, що вже давно подали відповідні документи, але по факту їх немає. Віднайшлись три заяви від родин загиблих на руках однієї з патріотичних громадських організацій, щоправда з переправленою датою написання (7 квітня було виправлене на 26 травня), що автоматично робить їх недійсними. Не дивлячись на таке непорозуміння, родичі полеглих все ж таки зможуть взяти участь в аукціоні переписавши заяви.


В ході обговорення, присутні вкотре наголосили на тому, що військовим треба якнайшвидше зібрати необхідні довідки про поранення та отримати посвідчення учасника АТО, бо без них процес затягнеться. Наразі триває пошук земельних ділянок для наступного аукціону, а заяви, що і нині приймаються від учасників бойових дій будуть розглянуті пізніше. 

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.