В Бердичеві мобілізації поки що немає — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві мобілізації поки що немає

prizuv0Але підготовчі роботи розпочались. Так на сьогодні призначені зустрічі воєнкома з виконуючими обов’язки міста і району для узгодження можливих дій, а також до військкомату викликані ті, хто за планом мобілізаційної підготовки має підсилити структуру саме цього органу. Адже в штаті військового комісаріату останнім часом було всього чотири чоловіка. Тобто, військкомат, як і будь яка військова частина Збройних Сил України на цей момент приведений до вищого ступеню боєготовності.

 

До будівлі військкомату повсякчас під’їжджають бердичівляни, які хочуть дістати останню інформацію щодо мобілізації, але військовики самі очікують на неї. Така інформація, ймовірно надійде після закінчення закритого засідання Верховної Ради.

prizuv1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.