Через Бердичів скасовано десятки автобусних рейсів — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Через Бердичів скасовано десятки автобусних рейсів

До цього привели правила перевезень, затверджені постановою Кабміну від 11 жовтня, і хоча вже 20 жовтня до цієї постанови були внесені суттєві зміни, але поки що маршрути не відновлені. 

На автостанції №1 у Бердичеві табло рясніє написами «рейс тимчасово не виконується», і стосуються вони міжобласних маршрутів. А водії прибулих рейсів розповіли, що поліція реально зупиняє та перевіряє.

Можливо, вони ще не знають, що зміни до постанови від 20 жовтня звільнили водіїв автобусів від відповідальності за наявність у пасажирів сертифікатів чи інших антиковідних документів. Тепер пасажири самі відповідають за їх відсутність, а завдання водія просто проінформувати пасажирів про те, що в них мають вони бути.

Але у залізничному транспорті поки що нічого не змінилось, і саме провідники мають перевіряти наявність відповідних документів. Поїзди через такі правила поки не відміняли, але, за словами касирів, кількість пасажирів дуже суттєво зменшилась.

Не перевіряють сертифікати лише в приміських електричках, де немає кондукторів, а ось вже у дизелі Вінниця – Коростень, де є провідники, документи потрібні.

avtobus1

avtobus3

avtobus4

avtobus5

avtobus6

avtobus7

avtobus8

avtobus9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.