Відсьогодні у Райгородоцькій ОТГ на Бердичівщині знову розпочинається виборча кампанія — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Відсьогодні у Райгородоцькій ОТГ на Бердичівщині знову розпочинається виборча кампанія

Постанову про це прийняла Райгородцька сільська територіальна виборча комісія ще 7 жовтня.

 


Необхідність проведення довиборів до сільської ради виникла ще майже відразу після чергових виборів минулого року. Одна з обраних депутаток, Таїса Ачмуліна, стала старостою Великоп’ятигірського старостинського округу і, відповідно, написала заяву, що не буде депутатом сільської ради, бо законодавство не допускає суміщення цих посад.

 


Шостого липня 2021 року сільська виборча комісія прийняла постанову про проведення довиборів 31 жовтня, але у вказані законом терміни ніхто не подав документи до комісії про те, що збирається балотуватись. Можливо, людей стримало те, що для участі у виборах кандидат має заплатити 2 тисячі гривень застави, якщо йде в якості самовисуванця (або стільки ж має заплатити партія за свого «протеже»).


Після того, як кандидати не зареєструвались, в сільраді зітхнули, адже не потрібно витрачати із сільського бюджету кошти на вибори, але центральна виборча комісія все ж роз’яснила, що вже оголошені вибори не можна відміняти, їх потрібно оголошувати знову. Цю місію і виконала сільська ТВК своєю постановою від 7 жовтня.


Отже, відсьогодні, кожен з бажаючих стати депутатом Райгородоцької сільської ради може починати свою виборчу кампанію (спочатку, зареєструвавшись, звичайно, в якості кандидата). А вибори призначені на 5 грудня.

P.S. А в Швайківській ОТГ кандидати таки зареєструвались на проміжні вибори, тому   там відбудуться вибори 31 жовтня.

Ray1

Ray2

Ray3

Ray4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.