Лише чотири бердичівські депутати прийшли на акцію з висадження дерев — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Лише чотири бердичівські депутати прийшли на акцію з висадження дерев

Можливо, звісно, вони доєдналися до активістів, котрі планували висаджувати саджанці по вулиці Житомирській на 11-ту годину, а от на 9-ту ранку по вулиці Одеській активності серед представників політичних партій у міській раді аж ніяк не було. Навіть враховуючи той факт, що техніка МКП «Бердичівкомунсервіс» прибула трохи пізніше, деякий час вирішували, де саме робити ямки, бо були певні нюанси, і ще кілька хвилин зайняв сам процес їх буріння, кількість охочих озеленити територію у цьому місці не збільшилася.

Серед тих, хто все ж знайшов час і прийшов, були депутат міської ради від фракції ПП «Пропозиція» Юрій Ніколаєнко та представники фракції ПП «Слуга народу» - секретар міської ради Богдан Коляда, депутат обласної ради Людмила Кицак і ініціатор даної акції у нашому місті, депутат міської ради Анна Левандовська.


За словами Людмили Кицак акція під назвою «Зелена країна» запроваджена за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Головна ціль – висадити по всій країні 1 мільярд дерев. Житомирщина найактивніше долучається до цієї акції. Окрім самого Бердичева, депутати також вирішили приєднатися і до Бердичівської РДА, які мають висаджувати дерева у Богданівському лісництві Бердичівського району.


У Бердичівській МТГ вирішила підтримати акцію депутат Анна Левандовська. Зазначає, що у ході проведення її у нашому місті зіштовхнулися з тим, що насправді дуже мало таких територій, де можна посадити дерева. Однією із причин є реалізація у Бердичеві програми НЕФКО і в деяких частинах міста для прокладання труб будуть переривати землю, а тому резону садити там дерева, аби потім їх зрізали, немає.


Саме тому було визначено 3 локації, де з’являться нові молоденькі деревця. Це вздовж дороги по вулиці Одеській, територія біля багатоповерхівок по вулиці Житомирській, 43 та дитячий садочок по вулиці Лілії Карастоянової, де досадять сосни до вже існуючих там.


Депутатка також додала, що, на жаль, депутатський корпус у Бердичівській міській раді не весь активний, хоча про захід знали, бо про нього вона повідомляла наприкінці засідання позачергової сесії у середу, а потім додатково у телеграмі в групі писала про локації та часи, коли будуть садити дерева. Та з усіх начебто охочих прийшли лишень вони четверо і, звісно ж, комунальники на чолі з керівником МКП «Бердичівкомунсервіс» Ігорем Максімовим. Всі разом вони і висадили саджанці дубів, які, сподіваються, якщо, звісно ж, їх доглядатимуть і поливатимуть, виростуть та будуть давати затінок у спекотну пору року.

dub 01

dub 02

dub 03

dub 04

dub 05

dub 06

dub 07

dub 08

dub 09

dub 10

dub 11

dub 12

dub 13

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.