На другий мітинг Онуфрієнко прийшло ще менше людей, ніж на перший — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

На другий мітинг Онуфрієнко прийшло ще менше людей, ніж на перший

Ми вже писали про те, що протестні пости у Фейсбуку проти відміни безкоштовного харчування в молодших класах, за допомогою депутатки обласної ради від ОПЗЖ Наталії Онуфрієнко перейшли у реальні мітинги, на які вона збирала як свої однопартійців, так і просто незадоволених бердичівлян.

 


На перший прийшло близько півсотні людей, хоча у протоколі, який потім оформили в ОПЗЖ записалось 85 чоловік. Але сьогодні стало зрозуміло, чому це так сталось. Просто організатори дозволяють присутнім записувати до списку своїх родичів та знайомих, щоб цифра була більшою.

 


Присутні на мітингу знову тримали плакати з гнівними закликами, але тепер додали до них всіх слово Бердичів, і прочитати текст стало важче. Деякі учасниці мітингу навіть обурювались, що плакати написані з помилками.


Знову багато говорили про те, щоб зменшити тариф на проїзд у маршрутках та відновити безкоштовне харчування в 1-4 класах. Але деякі бабусі, які найбільше кричали, не знали, що для дітей пільгових категорій всіх вікових категорій харчування залишилось безкоштовним, і коли їм про це сказали, вони погоджувались з рішенням виконкому.


Знову Онуфрієнко хотіла витягнути з міського голови слова про відміну таких рішень та про створення якоїсь робочої групи, куди б вона увійшла і знайшла б таки необхідні гроші в міському бюджеті. Але пояснення Сергія Орлюка про причини прийняття таких непопулярних рішень, мітингуючі знову не хотіли особливо слухати.


Але, полум’яна революціонерка з ОПЗЖ не збирається зупинятись у своїй боротьбі за права знедолених. Вона оголосила, що наступний мітинг буде організовувати в день проведення сесії міської ради, щоб депутати бачили, що хочуть люди.


Знову вона грозилась зверненням до правоохоронних органів стосовно оприлюднення інформації про несплату нею податків до міського бюджету. І якщо питання, чи платить вона єдиний податок, як ФОП, поки що незрозуміле, то несплату митних та податкових платежів за авто, на якому вона їздить, видно всім.

mit1

mit2

mit3

mit4

mit5

mit6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.