Президент Володимир Зеленський сьогодні у Бердичеві — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Президент Володимир Зеленський сьогодні у Бердичеві

29 лип. 2021 Власкор

Щоправда якихось анонсів про те, що до Бердичева у четвер має приїхати Президент України, ніде видно не було.

Але воно і не дивно, адже вже традиційно, як тільки глава держави здійснює візит до 142-ого навчального центру ССО, що дислокується у нашому місті, все, дійсно, прикрито таємною завісою і масштабного заходу не організовується.


А сьогодні Володимир Зеленський якраз туди і навідався, адже 29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних сил України і мета візиту Президента – більш ніж поважна. Хоча варто зазначити, що українські президенти люблять «спецназівців». Бувший президент Петро Порошенко приїздив до них як мінімум двічі – на відкриття навчального центру і на військовий полігон.


Володимир Зеленський же продовжив традиції свого попередника. Орієнтовно, як вдалося дізнатися, на 10-ту годину глава держави мав приїхати на військовий полігон.


P.S. Зате жінки на базарі знають, що має приїхати Президент, а це ще раз підтверджує, що все від всіх приховати неможливо.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.