Апарат Бердичівської міської ради невдовзі поповниться двома поліцейськими пенсіонерами — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Апарат Бердичівської міської ради невдовзі поповниться двома поліцейськими пенсіонерами

Хоча розпорядження міського голови ще не оприлюднено на офіційному сайті, але таке припущення можна зробити з аналізу вже відомих документів.


Так, в середині червня Бердичівською міською радою було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад Начальника контрольно-аналітичного відділу виконавчого комітету Бердичівської міської ради та головного спеціаліста цього відділу. Термін проведення конкурсу, який був зазначений в оголошенні – 18.07.2021 р.


До цієї дати на сайті національного агенства з запобіганні корупції з’явились декларації двох кандидатів на ці вакантні посади, як того і потребує законодавство. Оскільки декларацій інших кандидатів на ці посади на порталі знайти не вдалось, а дата проведення конкурсу вже минула, тому й можна з великою вірогідністю казати, що саме ці кандидати і стали переможцями.


На офіційному сайті міста є розділ «Вакансії», але активне життя цього розділу чомусь зупинилось (як і розпочалось) лише на інформації про конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». Інформації про інші, як оголошені конкурси, так і їх результати тут чомусь немає.


Але, повернемось до наших кандидатів. Начальником контрольно-аналітичного відділу виконавчого комітету може стати Ніжнік Володимир Вікторович, який в минулому році працював в ТОВ «А.С.Т.», де отримав 93 тисячі гривень, отримав пенсії 45 тисяч та ще й субсидії на 21 тисячу 959 грн. А те, що ця пенсія зароблена в міліцейському відомстві можна дізнатись з його попередніх декларацій.


А головним спеціалістом цього ж відділу, можливо, буде, як кажуть «широко відомий у вузьких колах» Гоша Олександр Олександрович, який свого часу працював заступником начальника Управління внутрішньої безпеки в Житомирській області Департаменту внутрішної безпеки Національної поліції України. В нього пенсія значно більша, і за минулий рік склала більше ста тисяч гривень, хоч а і пільг від соцзахисту йому теж дісталось в розмірі 7315 гривень.


Свого часу на підприємствах та в установах Бердичева працювало дуже багато військових пенсіонерів, адже виходили на відпочинок вони рано, а досвід керівної роботи мали чималий. Будемо сподіватись, що досвід поліцейських пенсіонерів теж буде направлено на розвиток міста, а не на інші справи.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.