15 бердичівлян прийшли сьогодні на прийом до міського голови — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

15 бердичівлян прийшли сьогодні на прийом до міського голови

А якщо точніше, то стільки було заплановано на сьогоднішній день візитерів, але дехто приходив з дітьми, а по деяким питанням приходили цілим колективом, тож вітались і спілкувались сьогодні з мером Бердичева значно більше людей, ніж записано в заголовку замітки.


Ажіотажу в коридорі не було, бо записувались на прийом люди заздалегідь, і викликали їх телефоном на час, коли приблизно мав звільнити кабінет попередній відвідувач. В середньому спілкування займало близько п’ятнадцяти хвилин. І лише тоді, коли на прийом записалась ціла група людей по одному питанню, в коридорі було трохи людно.


Традиційно, більшість питань, з яким звертались до міського голови бердичівляни, стосувалась особистих житлових чи матеріальних питань. Але й були питання і щодо благоустрою міста, встановлення зупинок, оренди нежитлових приміщень та скарги на працівників ЖКГ.


Сам Сергій Орлюк охарактеризував сьогоднішній прийом в цілому, як спокійний, адже минулого разу і на коліна падали, і влаштовували цілі театральні сцени. Не всі питання, на жаль, можливо вирішити в рамках місцевого самоврядування, але ті, які в компетенції міської влади, співробітники міської ради намагаються вирішити.


Я спілкувався з відвідувачами, запитуючи, чому не змогли вирішити свої питання на нижчому рівні, а доводиться звертатись до міського голови, на що вони відповідали, що ходили раніше на прийом до Мазура і йдуть тепер до Орлюка, бо знають, що внизу «заворушаться» тільки тоді, коли зверху буде вказівка чи «наганяй».


І як же було несподівано побачити серед прохачів колишнього співробітника міськвиконкому, яка була секретарем у колишнього міського голови на таких самих прийомах. Вона згадувала, що часом прийом тривав від десятої ранку до дванадцятої ночі, а часом доводилось і виїжджати додому до заявників. Тепер же вона знову шукає роботу і вирішила звернутись по допомогу до міського голови.


Я особисто подарував їй екземпляр нашої газети, де було чимало оголошень про вакансії, та порадив звернутись ще й в іншу адмінбудівлю, розташовану поблизу кляштору, адже там зараз «засідають» керівники аж чотирьох установ, які останнім часом розширились чи не втричі, і продовжують набирати спеціалістів найширших бюрократичних напрямків.


Нагадуємо, що міський голова проводить особистий прийом кожну другу та четверту середу місяця, і записатись на цей прийом можна безпосередньо в міськвиконкомі, на офіційному сайті міста або ж за телефоном 4-22-55.

priyom1

priyom2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.