Тож хто той дивак, що зірвав сесію Бердичівської міської ради? — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Тож хто той дивак, що зірвав сесію Бердичівської міської ради?

03 черв. 2021 Власкор

Про дивного чоловіка, котрий сьогодні буквально влетів у сесійну залу з увімкненою камерою на телефоні, очевидно, вже чули всі. Адже одні – депутати, працівники виконкому та журналісти – стали свідками цього номеру, а інші стовідсотково вже дізналися про це зі слів очевидців, фото та відео. Причому відео знімав і сам чоловік від самісінького початку, як тільки зайшов до міської ради.

Дана сесія і так стала випробувальною для секретаря міської ради, котрий через відсутність міського голови Сергія Орлюка взяв на себе обов’язки головуючого. А тут ще й більш-менш спокійне, розмірене та доволі швидке засідання перервав перфоманс невідомого, принаймні він сам це так назвав.


Чи то через те, що ніхто не очікував такої сцени, бо на сесію міської ради має право прийти будь-хто із людей, посидіти, послухати і навіть виступити, щоправда у розділі «Різне» наприкінці засідання, спочатку від присутніх реакції не було. Та коли вже чоловік вибіг на сцену і сів за стіл, за яким сидить міський голова і секретар міської ради, з зали прозвучав вигуки «Де поліція? Чому не реагує? Виведіть його!». Реакція чоловіка на це була не менш дивною, бо, почувши про поліцію, він впав на підлогу і продовжував щось далі розповідати, приправляючи розповідь лайливими словами. Що він розказував, само собою зрозуміти не вдавалось, та ще й депутати між собою обурювались ситуацією і працівники поліції, котрі зайшли до сесійної зали, в нього розпитували, хто він і яка мета візиту на сесію.


Вдалось лише почути, що чоловік хотів виступити, причому таку можливість йому пообіцяли надати у питанні «Різне» наприкінці сесії. Для того, аби вирішити якось ситуацію, було оголошено перерву на 10 хвилин. Учасник події разом з правоохоронцями рушив у кінець зали, спочатку хотівши присісти на стілець, а потім взагалі вийшов до коридору і присів уже там. Поліцейським він розповідав, що він за простий народ і його права, що його не прийняли у кілька організацій, що міський голова замість півгодини його прийняв був лише на 15 хвилин, але конкретики з цього всього потоку почути і тим паче скласти до купи все рівно не зміг ніхто.


Чоловік розповідав, що захоплюється магією, казав, що в нього буцімто забрали дороговартісний степлер тут, у міській раді, і що якщо його не повернуть, то він напише заяву до поліції. Що було далі, сказати не можемо, бо продовжилася сесія, а дивак з поліцейськими залишився в коридорі. Голосування депутатів кілька разів переривав дикий крик за дверима, а потім все стихло. Як розповіли після засідання журналістам правоохоронці, він сам кричав, його ніхто не чіпав. Більше того, він хотів тут ще й закурити, а реакцію бурхливу викликали в нього питання поліції про відсутність на обличчі маски. На чоловіка було складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення, а з чого все починалося і що відбувалося у залі, вже після засідання під запис розповідали поліції двоє депутатів, котрі були свідками інциденту.


До речі, у коридорі чоловік також падав і це він теж зняв на відео та виклав на своїй сторінці. Як зазначав дехто з депутатів, він знаний і відомий у місті багатьом своїми відео у Тік-Тоці і навіть має псевдонім «Банзай», завдяки якому його вдалося без проблем знайти у «Фейсбуці». Тут його профіль підписаний, як «Банзай Олександрович Красівський». В інформації про себе вказано, що він, цитуємо, «Маг-Характерник у Українська Етнічна Громада, працював раніше на посаді директора по маркетингу у ZION.Business та власника у ТМ "ЗІОН", в ІТ-спільноті тощо». Крім того, як виявилось, міська рада – це не єдине місце, куди він сьогодні заходив з камерою. На його сторінці у тому ж таки «Фейсбуці» є відео з магазину продажу мобільних телефонів та аксесуарів до них, а дехто бачив цього чоловіка, коли він виходив із квіткового магазину.


На закінчення сесії міської ради «Банзай» не прийшов, щоб у «Різному» все ж виступити, аби присутні зрозуміли ціль його візиту. Він як з’явився раптово, так і раптово зник. Хоча хтозна, куди він прийде наступного разу, на яке засідання і що розповідатиме.

perfomans 1

perfomans 2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.