Графік прийому громадян депутатами Бердичівської міської ради — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Графік прийому громадян депутатами Бердичівської міської ради

13 квіт. 2021 Власкор

Днями, на сайті газети «Ріо-Бердичів» ми публікували статтю про закріплення депутатів Бердичівської міської ради за окремими мікрорайонами Бердичева та селами Підгородне і Скраглівка, що входять до складу Бердичівської міської територіальної громади. У матеріалі йшлося також про подальше інформування щодо графіку, за яким здійснюється прийом вищезгаданими обранцями.

Звернутися зі своїми пропозиціями, зауваженнями чи навіть скаргами до депутата, закріпленого за вашою адресою, можна у спеціально відведені дні та години, ознайомитись із якими можна нижче.

Графік прийому громадян депутатами Бердичівської міської ради VIII скликання в приміщенні міської ради (каб.№122, І-ий поверх)

grafik.depytaty1

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.