Роздрукувати цю сторінку

Бердичіським депутатам нарешті вручили посвідчення та нагрудні знаки

З 1 грудня минулого року розпочали свою роботу на благо міста та його жителів депутати Бердичівської міської ради нового, VIII скликання. Представники різних політичних сил, заявлених на вибори та обраних бердичівлянами у кількості 36 осіб, 5-1 місяць активно працюють як на депутатських комісіях, так і на сесіях міської ради . І кожного разу вони демонструють злагодженість в обговоренні та прийнятті рішень різних сфер життєдіяльності Бердичева.

Ця злагодженість підтверджується щоразу тим, що на після засідань постійних депутатських комісій на засіданні сесії міської ради питання порядку денного або взагалі не обговорюються, або таких обговорень можна перелічити на пальцях однієї руки. А все тому, що, як зазначає міський голова, «питання детально розглядали на всіх комісіях і погоджувальній раді, зауважень і пропозицій не було».


Саме тому на сесіях одне за одним проходить голосування за питання порядку денного списком. Таку ж картину можна було спостерігати сьогодні на засіданні, адже чітко і швидко за 2 години було проголосовано за 57 питань. І це, до речі, враховуючи той факт, що на самому початку сесії міський голова Сергій Орлюк виконав почесну місію вручення депутатських посвідчень та нагрудних знаків, на які кожен із представників політичних сил у раді чекав, безперечно, довго.


Секретар міської ради Богдан Коляда зауважив, що під час розробки цих посвідчень зіштовхнулись з тим, що Постанова ще 1989 року і лише деякі зміни були внесені у 1991 році. Коли ж Богдан Коляда звернувся до депутата Верховної ради України, його було долучено до робочої групи для обговорення Постанови про посвідчення та нагрудний знак. Результатом цієї роботи є проект Постанови, що вже зареєстрований, в який було внесено рекомендації бердичівлян.


Найперше посвідчення міському голові Сергію Орлюку вручив голова територіальної виборчої комісії Олександр Подгорчук, а потім навпаки, відповідно. Далі ж по черзі на сцену сесійної зали піднімалися депутати, щоб отримати посвідчення і нагрудний знак. До речі, посвідчення зробили таким чином, що в ньому є пропуск до верхніх поверхів міської ради, адже без нього просто так через замкнені двері не пройдеш. Тому тепер депутатам не потрібно чекати, до черговий їх впустить.


Насамкінець секретар міської ради наголосив присутнім на тому, що коли було підняте питання трибуни у сесійній залі, народний депутат Богдан Кицак подарував таку нову трибуну з мікрофоном, аби депутатам, начальникам відділів та управлінь було зручно виступати та доповідати з тих чи інших питань.

depposvidchennya 0

depposvidchennya 1

depposvidchennya 2

depposvidchennya 3

depposvidchennya 4

depposvidchennya 5

depposvidchennya 6

depposvidchennya 7

depposvidchennya 8

depposvidchennya 9

depposvidchennya 10

depposvidchennya 11

depposvidchennya 12

depposvidchennya 13

depposvidchennya 14

depposvidchennya 15

depposvidchennya 16

depposvidchennya 17

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук