Депутати Бердичівської міської ради плідно завершили підготовку до чергової сесії — РІО Бердичів

Неділя, 18 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Депутати Бердичівської міської ради плідно завершили підготовку до чергової сесії

На минулому тижні пройшли засідання всіх постійних комісій по розгляду питань, які виносяться на сесію, що відбудеться 18 березня. Я побував на засіданні житлово-комунальної комісії і був приємно вражений діловим настроєм, який панував на ній.

 


Головував на комісії заступник голови Денис Моцний, який спокійно і врівноважено вів засідання та за необхідності задавав питання до доповідачів або ж коментував їх. До речі, активністю відрізнялись всі п’ятеро депутатів, які були присутні на засіданні (згодом до них додався шостий, Ігор Романський), які задавали питання по суті, вказували на технічні помилки підготовлених проектів та давали діяльні рекомендації щодо подальшої співпраці працівників виконавчих органів з депутатами. Не задавала таких питань лише Ірина Антоннікова, можливо, тому, що була зайнята веденням протоколу засідання.
Традицію обговорення всіх питань сесії всіма постійними комісіями, започатковану минулим міським головою, продовжили і зараз, тому керівникам управлінь та відділів доводилось в п’ятницю вже вп’яте пояснювати проекти рішень з їх функціональних повноважень. Я вважаю, що це гарний спосіб обговорення майбутніх рішень, а не так, як робили, наприклад, в колишній районній раді, коли питання розглядались тільки на профільних комісіях, тобто бюджетні тільки на бюджетній комісії, комунальні тільки на комісії з ЖКГ тощо.

 


Доповідали цього разу на комісії начальники відділів медицини і культури, управління соціального захисту та управління ЖКГ, очільники центру соціальних служб для молоді (ЦССМ) та міської служби у справах дітей. До речі, в доповідях останніх керівників було дуже багато схожих меседжів та звітних цифр, тому, напевно, правильно, що рішеннями саме цієї сесії передбачається реорганізація ЦССМ шляхом приєднання його до управління соціального захисту.


Більшість питань порядку денного майбутньої сесії складали звіти з виконання бюджетних програм, земельні питання, зміни до попередніх рішень та інші питання життєдіяльності міста. Одним з головних, на мою думку, питань цієї сесії, яке може свідчити про вектор діяльності нового міського голови та його команди, це рішення про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бердичівської міської ради та її виконавчих органів.


Після призначення своїх заступників та керуючого справами, це другий за важливістю крок міського голови щодо «взяття в свої руки» міських чиновників. Адже в новостворені управління потрібно буде проводити конкурси на нових керівників, переміщення відділів під інше підпорядкування теж змінить внутрішній баланс інтересів. Такі способи «встряски» чиновників неодноразово проводив і колишній міський голова, адже трудове законодавство містить досить багато перепон для оперативних кадрових змін.


На сесію міськради нині виноситься 57 питань тож їх розгляд на комісії зайняв більше трьох годин, і ось, коли оголосили, що залишилось розглянути два останніх, я і подумав, що встану після них та похвалю депутатів за діловитість та оперативність. Але не так сталось, як гадалось. Серед останніх розглядалось питання переходу депутата Владислава Ліскова з комісії питань регламенту та законності до комісії з питань ЖКГ. Як вияснилось в процесі обговорення, голова тієї комісії відверто тролив депутата за його необізнаність у питаннях місцевого самоврядування, а питання комунальної сфери йому більш зрозумілі та звичні.


Та навіть не це стало предметом тривалої дискусії, а другий підпункт цього ж проекту рішення – про призначення головою комісії з ЖКГ Костянтина Казакова. Нагадаю, що головою цієї комісії був спочатку депутат від ОПЗЖ Олександр Валеня, якого призначили нині директором «Бердичівкомунсервісу», і він не може за конфліктом інтересів бути головою комісії. Казакова запропонували, виходячи з партійної квоти, як теж члена ОПЗЖ, але не всім депутатам сподобався такий спосіб вирішення питання. За словами депутатів, і на попередніх комісіях, і безпосередньо на засіданні комісії з ЖКГ виникла така дискусія, що я не став дожидатись її закінчення та покинув таке сумирне до цього товариство.


Чим закінчиться ця політично-кадрова суперечка побачимо вже на сесії міської ради, яка відбудеться у четвер.

komisiya1

komisiya2

komisiya3

komisiya4

komisiya5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.