Роздрукувати цю сторінку

Гуртом краще й... Бердичів розвивати

Так перефразував відому приказку голова громадської організації «Гурт» Роман Левицький на відкритті громадської приймальні, яке відбулось у четвер за адресою вул. Короленка, 39Б.

 


У призначений час, незважаючи на сніг і мороз, на території непрацюючого поки що ринку «Бердичівський» зібралось чимало чоловіків та жінок, які відгукнулись на заклик Романа Всеволодовича: «Гуртуємось, бо ми того варті!»

 


Саме тут, в ошатному і затишному приміщенні на першому поверсі колишньої військової казарми тепер буде офіс громадської організації, яка ставить собі за мету об’єднувати небайдужих бердичівлян та жителів інших регіонів і країн, які вважають Бердичів своєю Батьківщиною, в розвитку нашого славного міста.


Сюди може прийти кожен, хто має ідеї з розвитку міста, і тут йому обов’язково допоможуть. Роман Левицький запевнив присутніх, що весь той великий досвід (з 2002 року – депутат міської ради, а в 2019 році – перший заступник міського голови), він буде застосовувати на благо Бердичева.


Проекти з розвитку голова громадської організації «Гурт» планує фінансувати як з власних коштів, так і з залученням меценатів та спонсорів та грантових коштів міжнародних фундацій.


І вже під час відкриття офісу почали народжуватись пропозиції таких проектів. Так, я особисто запропонував започаткувати щорічний рок-фестиваль «Інтендантський-фест» і проводити його саме тут, на колишньому військовому плацу, який не став ринковою площею.


Від інших присутніх звучали перспективні пропозиції покращення галузей освіти і медицини, благоустрою парків та скверів, мистецьких бієнале та спортивних змагань. Але кожна така пропозиція має пройти довгий шлях від просто слів до конкретних подій. І саме тут, в громадській організації «Гурт», готові допомагати творчим людям оформити пропозиції, відшліфувати їх, перекласти мовою бухгалтерських кошторисів та віднайти фінансування для кращих з них.

gurt1

gurt2

gurt3

gurt4

gurt5

gurt6

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський