Заступник міністра економіки сьогодні в Бердичеві розповідав про розвиток сільського господарства — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Заступник міністра економіки сьогодні в Бердичеві розповідав про розвиток сільського господарства

 Щоб містянам було не сумно про це слухати, на зустріч запросили ще й керівників усіх громад Великого Бердичівського району. Але прийшли лише керівники громад колишнього (маленького) Бердичівського району та голова Червоненської ОТГ. Інші послались на негоду та поганий стан доріг, щоб доїхати до Бердичева.


Ініціював таку зустріч у Бердичеві народний депутат Богдан Кицак. У вступному слові він сказав, що це лише перша зустріч з високопосадовцями, які він планує і надалі організовувати. Це будуть керівники різних галузей, які зможуть розповісти жителям Бердичівського району актуальну інформацію, та, можливо, вирішити якісь проблеми при особистому контакті.


Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький гарно розповів присутнім про програми підтримки сільськогосподарським виробникам, які діяли в 2020 році та плани щодо їх продовження в 2021 році.


Першу годину його слухали мовчки, і лише потім питання почав задавати голова Швайківської ОТГ Габріел Мкртчян. Він сказав, що був раніше керівником сільськогосподарського підприємства, багато разів хотів отримати допомогу від держави, але бюрократичні перепони не давали змоги це зробити.

На запитання урядовця, скільки він платив власникам паїв, які брав в оренду, Габріел Карленович відповів, що платив 15% від вартості землі. Заступник міністра був щиро здивований такою цифрою і сказав, що це дуже позитивний приклад.


Порадував (а, може, й засмутив) він керівників ОТГ звісткою про те, що ось-ось має бути прийнятий закон, яким громадам передадуть не тільки сільськогосподарську, а й землю промислового значення та ділянки під водними об’єктами.


Але на запитання Максима Самчика щодо земель Міністерства оборони (а в Райгородоцькій громаді до цього часу не використовується легально земля під колишнім аеродромом в Радянському), позитивної відповіді не послідувало. З Міністерством оборони, сказав заступник міністра, поки що, немає розуміння у цій справі.


Розповів високий гість про те, скільки грошей держава дає на одну корову та на одну бджолосім’ю, про нові можливості сільськогосподарських кооперативів та необхідну легалізацію одноосібників та приватних виробників с/г продукції шляхом оформлення сімейних ферм та приватних підприємців.


На жаль, я мав іти на інший захід (до речі, на зустріч з урядовцем пресу ніхто не запрошував, хоча неодноразово на ній наголошувалось про необхідність ширшого інформування людей про програми підтримки), тому і не зміг почути, чи такими ж цікавими були виступи представника Держгеокадастру та Держпродспоживслужби щодо участі їх відомств у розвитку сільського господарства.

ministr1

ministr2

ministr3

ministr4

ministr5

ministr6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.