Бердичівські депутати вимагають у АТ «Житомиргаз» обгрунтувати підвищення тарифів — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівські депутати вимагають у АТ «Житомиргаз» обгрунтувати підвищення тарифів

Підвищення цін на газопостачання та його доставку спричинили резонанс та призвели до того, що Україною прокотилася хвиля протестів. Бердичів не став винятком.

Городяни неодноразово виходили під стіни Бердичівської міської ради та разом із міським головою Сергієм Орлюком говорили про необхідність діяти, звертатись в усі можливі та неможливі інстанції, інакше жити після оплати комунальних послуг людям буде просто за що. Також місцеві жителі та мер ходили до газконтори, проте так як вона є лишень місцевим відділенням АТ «Житомиргаз» ніяких особливих результатів це не дало.

На сесії міської ради, яка відбулась у вівторок, 19 січня, вирішувалось, якими мають бути подальші дії міста на шляху до вирішення проблеми, адже вона – спільна, стосується усіх і кожного. Сергій Орлюк пригадав, як особливо гостро постало питання, коли дитячі садочки та навчальні заклади залишились взагалі без газу, відповідно – без тепла. 

Міський голова сказав, що планується провести тендер, щоб вже інша організація постачала газ, бо ціна на нього є дуже важливою. Та й потрібно розібратися, де у нас газова мережа державна, а де комунальна. Бердичівляни хочуть розібратися, за що вони платять, і місто має у цьому допомогти. Зокрема, донести їх звернення до акціонерного товариства, подавши депутатський запит, на який відреагують швидше, ніж на лист надісланий безпосередньо від містян.

Щоб робити інші кроки, треба зробити перший. перш за все, зауважив мер, прислухатись до народу, а народ прагне справедливих тарифів. Складений депутатський запит було зачитано під час засідання. Адже мітингувальники прагнули, аби про це говорилось на сесії, було підтримано депутатами, тож це питання було однією із головних причин для її скликання.

Після обговорення усіх нюансів та внесення правок до документу, депутати підтримали його, тож у новій редакції його направлять у область до газовиків, вказавши у ньому ряд вимог. Зокрема, надати інформацію щодо збільшення тарифу на розподіл природнього газу з 01.01.2021 року у порівнянні з 2020 роком та обгрунтувати, на яких підставах це підвищення відбулося. Окрім цього бердичівські депутати вказали й інші вимоги, відповісти на що, згідно чинного законодавства, АТ «Житомиргаз» зобов’язане у 10-денний термін.

З текстом запиту можна ознайомитись нижче.

depytatskiy.zapyt

zapyt1

zapyt2

zapyt3

zapyt4

zapyt5

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.