Нарешті здійснилося: сесію Бердичівської міської ради транслювали онлайн — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Нарешті здійснилося: сесію Бердичівської міської ради транслювали онлайн

Більшість депутатів, та й не тільки, без перебільшення варто сказати, чекали цього дня не один рік. Питання про те, щоб засідання сесії Бердичівської міської ради транслювали онлайн, представники політичних партій у міській раді, причому минулого скликання, піднімали неодноразово. Частіше всього на цьому наголошував Олексій Побережний і навіть подавав відповідний проект рішення, який майже рік «висів» на сайті міста, але на комісіях і сесіях не розглядався. Простіше кажучи, суперечка з приводу того, що звичайні бердичівляни не мають змоги бачити, як проходить засідання, які питання обговорюють депутати та які рішення приймають, здіймалася часто-густо, але до діла так і не дійшло.

Спочатку, ще коли посаду міського голови займав Василь Мазур, начебто звучало погодження з думкою більшості депутатів, що сесія міської ради повинна бути прозорою і доступною для тих, хто цього хоче. Адже не всі мають змогу прийти до сесійної зали, та й зала не вмістить усіх охочих, бо на засідання приходять керівники управлінь та відділів, бюджетних установ і організацій і набагато зручніше для людей, якщо немає проблеми, що потребує озвучення на сесії і обговорення, просто подивитися її зі своїх комп’ютерів чи телефонів. Проте тоді міський голова зазначив, що проект рішення потрібно ретельно вивчити, доопрацювати і винести на розгляд сесії.


Проте потім, що неабияк обурило деяких депутатів, через певний час вже звучав аргумент, що на не вистачає місця в інтернеті, аби виводити в ефір засідання. По суті, так нічого з мертвої точки тоді і не здвинулося. Тоді, а нині міська рада нового скликання показала, що все можна вирішити і навіть швидко. Адже сьогодні відбулася вже третя за грудень місяць чергова сесія міської ради VIІI скликання і спостерігати за розглядом питань порядку денного і голосуванням депутатів мали змогу усі бажаючі бердичівляни і не тільки.


Все тому, що саме сьогодні відбулася та довгоочікувана трансляція засідання, як і обіцяв тиждень тому секретар міської ради Богдан Коляда. Тоді і депутати, і члени виконавчого комітету, зокрема Олексій Тростянський, у нього поцікавилися, коли ж нарешті дане питання буде вирішене і отримали відповідь, що підготовка до цього триває, вже майже все готово для запуску в ефір, лишилися певні нюанси, які ближчими днями будуть вирішені.


Так і сталося. За кілька хвилин до початку засідання у соціальній мережі «Фейсбук» Бердичівська міська рада почала трансляцію і можна було побачити, як до зали один за одним приходять депутати, як реєструються і вже згодом наглядно увійти в курс тих питань, які були винесені на порядок денний.


По суті, трансляцію організували таким чином, що на штативі був закріплений смартфон, який за допомогою додатку показував онлайн засідання. Але навіть у такому вигляді диво, на яке стільки років чекали всі, здійснилося, і депутати навіть зазначили, що хоч нова влада працює ще зовсім мало часу, проте результати з кожним днем все більше і більше видно. Насамкінець додали, що за місяць було зроблено те, чого не могла зробити попередня влада за 4 роки, і навіть місце в інтернеті для цього є.

sesiya onlain1

sesiya onlain2

sesiya onlain3

sesiya onlain4

sesiya onlain5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.