Об’єднуватись «Проти» депутати Бердичівської районної ради вже навчились — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Об’єднуватись «Проти» депутати Бердичівської районної ради вже навчились

Тепер залишилось знайти те, за що депутати залюбки голосуватимуть «За».

 


Минулого четверга в актовому залі будівлі по вулиці Соборна, 23 (точніше називати її зараз важко, бо так і невідомо кому вона належить, чи колишній районній раді, чи нинішній, чи райдержадміністрації, чи чотирьом ОТГ) відбулось друге засідання другої сесії Бердичівської районної ради першого скликання (тут з цифрами теж може бути не все в порядку).

 


На другу частину сесії тут запланували розглянути питання бюджету, реорганізації Андрушівської та Ружинської райрад (зокрема, виплати їх керівникам), визначитись з кількістю апарату нової ради та внести зміни до рішення старої районної ради. І саме це останнє питання, стали розглядати першим і витратили на дискусії по ньому маже дві години.


Суть така. Тоді, коли головою районної ради був Максим Самчик, він підбив депутатів прийняти рішення про передачу районної лікарні чотирьом ОТГ, створених на території колишнього Бердичівського району,всім по 25% ( рішення №628 від. 03.11.2020).


Тепер він же написав листа на нову районну раду і запропонував змінити те колишнє рішення, і віддати районну лікарню не всім ОТГ, а лише Райгородоцькій ( в якій він тепер головує). Мовляв, не можуть чотири суб’єкта одночасно бути розпорядниками бюджетних коштів, і не може бути таким нова районна рада, тож віддайте лікарню мені, і я знаю, що з нею робити.


Те, що Максим Юрійович знає, що робити з бюджетними коштами, в цьому ніхто і не сумнівався, але на численні питання депутатів показати статтю закону, де сказано, що районна рада не може бути розпорядником коштів, він так і не вказав.


На сесію в четвер запросили всіх чотирьох голів ОТГ, щоб почути їх позицію з цього питання. І хоча саме в цей день, на годину пізніше мала відбутись сесія Семенівської ОТГ, її голова Наталя Семенюк прийшла, слухала цю довгу дискусію, і встигла сказати, що те, що побачила записаного у Меморандумі (це договір, який Самчик запропонував підписати чотирьом ОТГ взамін на те, щоб віддати йому лікарню), кардинально не співпадає з тим, про що велись попередні переговори, і вона таке підписувати не буде.


Після цього, ще з годину бурхливих дискусій з цього питання так ні до чого і не привели. Голові та депутатам забракло рішучості просто відмінити рішення колишньої ради, і зняти всі дискусії з цього приводу, натомість вони вирішили створити робочу групу, куди запросили всіх депутатів-юристів, представників з усіх ОТГ, в тому числі і з міської ОТГ Бердичева, і в понеділок (28 грудня) спробувати знайти юридичне рішення та у вівторок знову збирати всіх депутатів, щоб втілити його у життя.


А вирішення цього питання, на мою думку, таке очевидне, що я не втримався, і виступив на сесії з пропозицією створити в районній раді міжфракційне об’єднання «Бердичівляни», та приймати подальші рішення не забуваючи, що і будівля по Соборній 23, і районна лікарня знаходяться в Бердичеві, і люди сільські їздять на базар в Бердичів, і народжуються, до речі, теж в Бердичеві.


Багато років тривала конфронтація між керівниками міста і району, яка ні до чого доброго і гарного не приводила. Нові керівники буцім то задекларували свою співпрацю, але конкретних кроків поки що не було видно.

Ось і настав такий момент...

proty1

proty2

proty3

proty4

proty5

proty6

proty7

proty8

proty9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.