Друга сесія Бердичівської міської ради пройшла злагоджено та майже швидко — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Друга сесія Бердичівської міської ради пройшла злагоджено та майже швидко

21 груд. 2020 Світлана Семчук

Сумлінно, відповідально та злагоджено працюють задля розвитку вже Бердичівської міської територіальної громади, адже села Скраглівка та Підгороднє приєдналися до міста, працюють депутати міської ради VIІI скликання. Сьогодні відбулося засідання другої чергової сесії на чолі з новим міським головою Сергієм Орлюком та новим складом депутатів. І вже варто зазначити, що за три тижні грудня засідань сесії було аж 3 і нагальні питання активно обговорюють та приймають.

Це дуже добре помітно по сьогоднішньому засіданні, бо з 21 питання порядку денного, по суті, ні одне, за виключенням «Різного», під час якого депутати активно виступали та не менш активно закидали звинуваченнями директора «Бердичівводоканалу» Костянтина Анучіна, але про це ми напишемо в наступній публікації, детально не обговорювали.

Така робота – результат того, що напередодні на засіданнях постійних депутатських комісій усі ці питання детально розглядають, вносять пропозиції, рекомендації, зауваження, а тому на самій сесії вже й обговорювати нема що. Просто міський голова озвучував питання, зазначав, що вони обговорювались, запитував, чи немає зауважень і чи не потрібно доповідати ще раз з того чи іншого питання, а далі все переходило до поіменного голосування.

Таким чином було підтримано зміни до міського бюджету, бюджет Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік, про внесення змін до програм сприяння діяльності ОСББ на 2020 рік, охорони навколишнього природнього середовища на 2020 рік та прогнозів на 2021-2022 роки, розвитку освіти на період 2020-2022 років, міської цільової соціальної програми з питань підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2020-2022 роки.

Також депутати проголосували за передачу об’єктів комунальної власності в господарське відання, відшкодування різниці в тарифах – 2 мільйони гривень для КП «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці між фактичною вартістю послуг з централізованого опалення, що надавались населенню, та тарифами.

Певні рекомендації від депутатів прозвучали з приводу питання про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у Бердичеві на 2021 рік. Згідно з проектом рішення мінімальна вартість місячної оренди була затверджена в залежності від функціонального використання об’єктів нерухомості наступним чином:

- 9,49 грн. з ПДВ – для некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб (надання житла в найм);

- 31,64 грн. з ПДВ – для виробничої діяльності;

- 28,47 грн. з ПДВ – для іншої комерційної діяльності.

І депутат від ВО «Батьківщина» Володимир Пономарчук, і депутат від ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігор Романський зазначили, що для підприємців у нинішніх умовах така вартість є дещо підвищеною і потрібно якось посприяти, щоб ця ціна зменшилась, зробити, можливо, підрахунки та перерахунки тощо. Міський голова погодився з такою думкою, але наголосив на тому, що наразі потрібно проголосувати за це питання в цілому. Але спеціалісти виконавчого комітету, а він не сумнівається в їхньому професіоналізмі, додатково вивчать це питання, спробують знайти альтернативи його вирішення і, як більш оптимальний варіант - направити лист до народного депутата, щоб він виніс на розгляд можливість внесення змін до законодавства у плані зменшення мінімальної вартості місячної оренди.

Насамкінець, перед розглядом депутатських запитів та питання «Різне» депутати голосували ще за один проект рішення, за який не голосував міський голова через конфлікт інтересів. Це встановлення надбавки, премії та надання матеріальної допомоги бердичівському міському голові, чого вимагає законодавство. І тут, на подив, ніхто з присутніх не здіймав скандал, не влаштовував обговорення, не сперечався, як це раніше бувало при колишньому міському голові Василю Мазуру. Усі одноголосно підтримали даний проект рішення, відповідно до якого Сергію Орлюку встановлено оклад згідно зі штатним розписом та надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Щомісячно буде здійснено преміювання міському голові в розмірі 75% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, або в менших розмірах, визначених відповідним розпорядженням в межах фонду оплати праці.

Також Сергію Орлюку надаватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірах, передбачених законодавством.

Sesia.misto1

Sesia.misto2

Sesia.misto3

Sesia.misto4

Sesia.misto5

Sesia.misto6

Sesia.misto7

Sesia.misto8

Sesia.misto9

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.