Бердичівська районна рада продовжила своє формування — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівська районна рада продовжила своє формування

Так, минулого четверга відбулась друга сесія новобраної районної ради новоствореного Бердичівського району. З 42-х депутатів на початок сесії прибуло 30 депутатів, потім під’їхали ще двоє.

Воно й не дивно, адже деяким депутатам доводиться приїздити на сесії в Бердичів аж із Ружинського району, і якщо в них немає власного транспорту, то громадським таке добирання може зайняти кілька годин.

На сесію виносились як питання організації подальшої діяльності роботи ради, так і питання реорганізації колишніх Андрушівської та Ружинської районних рад, які нині входять до Бердичівського району.

Зокрема, з Андрушівки привезла на затвердження депутатів свої розпорядження стосовно змін до бюджету Андрушівського району особисто голова районної держадміністрації. Попередньо, на засіданні бюджетної комісії, про них доповідала начальник фінансового управління, і у депутатів виникло чимало питань з цього приводу.

Комісія надала пропозицію не давати згоду на витрачання 1 мільйона гривень на Андрушівську лікарню для створення трьохмісячного запасу медпрепаратів та засобів захисту, а лише 350 тисяч. Та після тривалого обговорення цієї пропозиції у сесійній залі, депутати все ж погодились затвердити розпорядження у первісному вигляді.

Обговорюючи тему реорганізації Андрушівського району, спливла інформація, що колишнє керівництво тієї районної ради не попередило працівників апарату про звільнення заздалегідь, хоча і точно знало про прийдешню реорганізацію. У підсумку, ще кілька місяців вони будуть числитись на роботі, за які потрібно буде заплатити невідомо кому.

На сесії знову багато говорили про Бердичівську районну бібліотеку, вірніше про її закриття, та прийняли рішення про виділення коштів для розрахунку з її працівниками. Так само виділили трохи коштів на заробітну плату працівникам оздоровчого табору «Березовий гай», бо там борг складає кілька місяців.

І хоча ще ніхто не знає, скільки складатиме бюджет нового району, і з яких надходжень він буде формуватись, та на цій сесії прийняли питання про надбавки та премії голові та заступнику ради й розглянули ще кілька організаційних питань.

rayon.sesia1

rayon.sesia2

rayon.sesia3

rayon.sesia4

rayon.sesia5

rayon.sesia6

rayon.sesia7

rayon.sesia8

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.