Депутати Бердичівської міськради подали декларації, а там… — РІО Бердичів

Четвер, 28 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Депутати Бердичівської міськради подали декларації, а там…

1 грудня відбулась перша сесія Бердичівської міської ради нового скликання, на якій новообрані депутати прийняли присягу і офіційно вступили в свої повноваження.


Одним із обов’язків депутатів всіх рівнів є подача декларації про свої доходи за попередній рік в п’ятнадцятиденний термін з дати набуття повноважень, і з ним всі депутати успішно впорались. Вже 16 грудня на сайті НАЗК були оприлюднені декларації всіх новообраних депутатів (ті, які і раніше були депутатами цієї ж ради, нові декларації не оприлюднювали).


Основні дані з декларацій для зручності ми згрупували у вигляді таблиці, а з повними деклараціями можна ознайомитись на сайті НАЗК.


Якщо в графі "Доходи" стоїть 0, це означає, що у депутата не було офіційних доходів, і, відповідно, податки до міського бюджету він не сплачував.

tablica2

tablica4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.