Секретаріат та лічильну комісію на сесії у Бердичеві затвердили швидко та злагоджено — РІО Бердичів

Четвер, 21 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Секретаріат та лічильну комісію на сесії у Бердичеві затвердили швидко та злагоджено

Після майже годинних урочистостей, подяк, привітань, вручень депутатських посвідчень, посвідчення мера, зачитувань результатів виборів нарешті новий склад депутатського корпусу на чолі з новим міським головою Бердичева приступили до розгляду питань порядку денного. Вони були попередньо обговорені на засіданнях ініціативної групи за участю політичних партій. Питань у порядку денному було 5 і їх затверджували шляхом голосування.

Але перед тим, як приступати до голосування, яке, нагадаємо, у міській раді проходить поіменно, згідно з Регламентом потрібно було обрати секретаріат та лічильну комісію. Звісно, в подальшому у разі відсутності когось із них на тому чи іншому засіданні сесії міської ради спільним рішенням депутатів їх замінюють на інших запропонованих депутатів із числа присутніх. Але на першому пленарному засіданні першої сесії затверджується постійний склад і секретаріату, і лічильної комісії у кількості по 3 особи.


На затвердження присутніх депутатів була винесена пропозиція обрати лічильну комісію у складі депутатів Валені Олександра Михайловича (ПП «Опозиційна платформа - за життя»), Моцного Дениса Валентиновича (ПП «Слуга народу») та Шафранського Максима Олександровича (ПП «Пропозиція»). Оскільки інших пропозицій не було, то присутні одноголосно підтримали ці кандидатури шляхом підняття рук.


Для ведення протоколу сесії необхідно обрати секретаріат і були запропоновані депутати Івасюк Любов Іванівна (ПП «Сила і честь»), Левандовська Анна Геннадіївна (ПП «Слуга народу») та Груднина Ірина Ігорівна (ПП «Опозиційна платформа – за життя»). Так само інших пропозицій не надходило, тому на запитання міського голови щодо пропозицій до порядку денного попросив надати йому слово та вийшов до мікрофону Сергій Онофрійчук з проханням включити в порядок денний його заяву про виключення зі складу членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради та звільнення з посади заступника міського голови у зв’язку з набуттям Сергієм Онофрійчуком депутатських повноважень.


І секретаріат, і лічильна комісія зайняли свої місця та приступили до роботи. Щоправда, спочатку їм було дещо незрозуміло, яким чином оформлювати протоколи та вносити голоси депутатів у бланки, але працівники виконавчого комітету та ті депутати міської ради, котрі вже не вперше були обрані, їм допомогли у цьому, роз’яснивши та показавши, як правильно, і робота нових міського голови та депутатів активно розпочалась.

sekretariat komisiya1

sekretariat komisiya2

sekretariat komisiya3

sekretariat komisiya4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.