Виборча комісія підтвердила проведення 1 грудня першої сесії міської ради — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Виборча комісія підтвердила проведення 1 грудня першої сесії міської ради

І було це одним із питань засідання міської територіальної виборчої комісії, що відбулося у четвер наприкінці робочого дня. По суті, у виділеному для виборчої комісії кабінеті міської ради це було останнє засідання, на якому порядок денний складався з 5-ти питань і в очікуванні приходу інших членів комісії розпочалось воно дещо пізніше заявленого часу. Проте цей час присутні використали з користю, бо змогли поспілкуватися між собою, обговорити останні політичні новини у місті та районі, зокрема і вчорашні вибори голови районної ради, що затягнулися на весь день.

Через кілька днів комісії доведеться ще раз зібратися, але вже в актовій залі, на сесії міської ради нового скликання, аби оголосити результати виборів, назвати імена нових депутатів, вручити їм посвідчення, привітати нового міського голову.
На цьому ж засіданні виборча комісія затвердила порядок денний та розглянула заяви кандидатів у депутати Бердичівської міської ради про відмову від представницького мандату, реєстрацію депутатів Бердичівської міської ради, постанову про скликання першої сесії міської ради VIII скликання та питання «Різне».


Проголосувавши за порядок денний, голова міської територіальної виборчої комісії Олександр Подгорчук зазначив, що 16 листопада було прийнято на засіданні заяви про відмови від представницького мандату від 7 осіб і 1 ще надійшла 23 листопада від Алли Мусевич. Причина – пройшли до обласної ради і, відповідно, відмовилися від депутатських повноважень у міській раді. Щодо заяв про реєстрацію депутатів у міську раду, то до 16 листопада таких було 29, а потім надійшло ще 9 від обраних депутатів та тих, хто після відмови одних депутатів пройшов у міську раду по партійному списку, набравши більшість голосів виборців. Таким чином загалом було подано 38 заяв на реєстрацію у депутати та 1 заява від Сергія Орлюка на посаду міського голови. Всю інформацію про кінцевий склад депутатів міської ради мають оприлюднити на Офіційному порталі Бердичева.


На рахунок першої сесії міської ради VIII скликання, то попередньо була домовленість про 1 грудня. Проходили перемовини і між депутатами про призначення сесії на цю дату, окремо перемовини проходили і між членами виборчої комісії, адже потрібно буде оголошувати результати виборів, надавати повноваження. Тому, по факту, нічого не змінилося, і саме 1 грудня на 10:00 нові депутати зберуться на засідання.


Насамкінець присутні члени міської територіальної виборчої комісії обговорювали свої внутрішні питання, які стосувалися виплачених одноразових грошових нагород членам територіальної виборчої комісії, залученим працівникам, головам дільничних виборчих комісій тощо.

2711komisiya 1

2711komisiya 2

2711komisiya 3

2711komisiya 4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.