Сьогодні проходить сесія Бердичівської районної ради нового скликання — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Сьогодні проходить сесія Бердичівської районної ради нового скликання

О 10-й годині ранку в актовій залі районної ради почали збиратися на скликану довгоочікувану сесію новообрані депутати.

Щоправда оперативністю деякі із них аж ніяк не відзначилися, адже залишалося кілька хвилин до початку засідання, а представників фракцій «Слуга народу» та «Батьківщина» підозріло не було.

Розпочалася сесія спокійно, нові депутати голосували одноголосно та злагоджено. Було прийнято президію, яка налічує 5 осіб, а також лічильну комісію, у склад якої також входить 5 осіб із числа депутатів.

Далі було оголошено перерву, після якої сесія продовжиться. Зокрема, відбудеться важлива подія – вибори голови Бердичівської районної ради, адже, нагадаємо, колишній голова Максим Самчик склав свої повноваження і приступив до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

sesia1

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.