Максим Самчик офіційно склав повноваження голови Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Середа, 2 Грудня

Максим Самчик офіційно склав повноваження голови Бердичівської районної ради

Щоб вже завтра приступити до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

 


Хоча формально це мало б статись після першої сесії новобраної Бердичівської районної ради, але з датою її проведення все ніяк не могли домовитись зацікавлені сторони.

 


Тому сьогодні, в актовій залі будівлі РДА, при мінімальному кворумі та мінімальній кількості запрошених, відбулась позачергова сесія колишньої районної ради, яка прийняла кілька змін до бюджету та в «різному» прозвучало те, задля чого і збирались.


Максим Самчик оголосив про припинення своїх повноважень як голови районної ради, і подібні заяви зробили ще сім депутатів районної ради, які на останніх виборах були обрані до рад ОТГ.


По суті, ці дії відкривають можливість провести у всіх ОТГ їх перші сесії та новобраним головам приступити до виконання своїх функціональних обов’язків, чого вони вже давно з нетерпінням очікують. Тож цілком можливо, що вже завтра, 20 листопада, такі сесії пройдуть у Швайківці, Райгородку та інших ОТГ Бердичівського району.


Після короткої сесії, Максим Самчик дав розлоге інтерв’ю журналістам телеканалу «Times.ZT» (докладніше про нього в наступній публікації), у якому висловив думку, що втілення реформи децентралізації в Бердичівському районі пішло все-таки не так, як було б необхідно, і створення однієї громади району разом з містом Бердичів, було б все-таки доцільніше.


P.S. Але переїжджати зі свого кабінету Самчик нікуди не збирається, бо ще на минулій сесії передав його в оренду Райгородецькій ОТГ, де вже завтра він офіційно стане головою.

Samchik1

Samchik2

Samchik3

Samchik4

Samchik5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.