Ірина Антоннікова, депутат міської ради - «прогресант» з 40-річним стажем — РІО Бердичів

Середа, 2 Грудня

Ірина Антоннікова, депутат міської ради - «прогресант» з 40-річним стажем

А разом із батьком та іншими рідними, «прогресівський» стаж цієї бердичівської родини складає більше 120 років. Такими незвичайними фактами розпочинаємо чергову розповідь про новообраних депутатів Бердичівської міської ради.

 


Антоннікова Ірина Альфредівна народилась 03 січня 1958 року в Бердичеві. Навчалась у місцевому машинобудівному технікумі, де здобула освіту техніка-технолога, та працює з того часу і по цей день на колишньому флагмані хімічного машинобудування, а нині ледь жевріючому, Бердичівському заводі «Прогрес». Зараз займає посаду диспетчера.

 


Активною і непосидючою Ірина Альфредівна була і під час навчання, і в робочі будні та свята. Участь в профспілковому житті колективу, в самодіяльності та любительському спорті - все це доклало сил і наснаги для того, щоб прийняти рішення про участь не тільки в громадському, але й політичному житті міста та країни.


Почувши перші тези, з якими в президентській гонці 2019 року виступив Ігор Смешко, вона вирішила доєднатись до його команди. Сама знайшла його штаб в Житомирі, та була волонтером як під час як президентської, так і парламентської компаній колишнього розвідника та його партії «Сила і честь». Під час передвиборчого візиту до Бердичева, саме вона займала почесне місце у президії поруч з Ігорем Петровичем.


На місцевих виборах Ірина Антоннікова стала першим номером списку кандидатів у Бердичівську міську раду від партії «Сила і честь», до якого увійшло чимало відомих у місті підприємців, освітян та медиків (хоча ходять чутки, що рекомендував їх до списку колишній міський голова Бердичева – авт.)
В короткому телефонному інтерв’ю Ірина Альфредівна розповіла, що нині міський осередок партії складає більш ніж сорок членів, але не є юридичною особою, тому і затверджувався список кандидатів конференцією обласної організації партії.


В міській раді п’ятеро депутатів планують працювати конструктивно на благо бердичівлян, і головною їх метою стане впровадження програми партії «Сила і честь» у практичне життя міста.


На сторінці у Фейсбук героїні нашої розповіді багато фотографій з подорожей та фото з її домашніми улюбленцями. Плануючи наступні інтерв’ю, я передивлявся сторінки багатьох нових депутатів, і, мені здається, що найбільшою міжфракційною групою у новій раді стане група любителів тварин, до якої по праву зможе увійти і новий міський голова.

P.S. «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» прагне до реалізації економічних, безпекових, соціальних, екологічних та демографічних проблем України, шляхом її сталого розвитку», - саме так розпочинається програма партії, подана до міської виборчої комісії, і, чесно кажучи, не знаю, чи стане кращою країна, якщо всі її проблеми будуть реалізовані...

Antonnikova5

Antonnikova6

Antonnikova7

 

Antonnikova9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.