Депутат Бердичівської міської ради, спортсмен і активіст - Богдан Богатирчук — РІО Бердичів

Депутат Бердичівської міської ради, спортсмен і активіст - Богдан Богатирчук

13 лист. 2020 Олександр Доманський

Ще донедавна цього молодого чоловіка знали в Бердичеві як спортсмена з пауерліфтингу та засновника спортивного клубу «Богатир». Але обранням від партії «Слуга народу» до складу Бердичівської міської ради відкривається нова сторінка діяльності, і, як виявилось, до неї Богдан Анатолійович готувався давно і серйозно.

Саме знайомством з цим депутатом ми розпочинаємо в газеті цикл статей про нових обранців-бердичівлян, які найближчі п’ять років будуть працювати на благо своїх виборців. Ну, принаймні ми дуже сподіваємось на це.
Богатирчук Богдан Анатолійович народився в Бердичеві 29 листопада 1993 року. З 2000 по 2009 рік навчався в НВК №10, а потім – в Бердичівському коледжі промисловості, економіки і права за спеціальністю «Правознавство». Продовжив навчання в Київському університеті права Національної академії наук України, де в 2013 – 2018 роках поетапно здобув ступінь бакалавра, кваліфікацію юриста та ступінь магістра права. Але й на цьому Богдан Богатирчук не зупинився, здобувши в 2019 році в «Міжнародному інституті бізнесу» знання для експертної оцінки нерухомості та земельних ділянок.


Але весь цей час поруч з освітою та навчанням в житті героя нашої розповіді був спорт. І навіть важко сказати, чому він більше приділяв енергії, сили і часу. Адже навіть на сторінках нашої газети не раз і не два звучало прізвище нового депутата серед переможців спортивних турнірів різного рівня. А заснований ним спортивний клуб «Богатир» в районі м’ясокомбінату став місцем, де гартують свою силу і волю сотні молодих і не дуже бердичівлян.


В міській раді Богдан Богатирчук планує докласти максимум зусиль для того, щоб здоровий спосіб життя став філософією якомога більшої кількості бердичівлян, а спортом могли займатись всі вікові категорії містян. Особливу увагу новий депутат буде приділяти участі молоді в управлінні містом.


На жаль, з причини карантинних обмежень не вдалось зустрітись з депутатом особисто, а в телефонному режимі, можливо, й не все вдалось розпитати, але після спілкування з’явилась впевненість в тому, що з цим депутатом ми ще не раз будемо зустрічатись і в міській раді, і на сторінках газети, тому сподіваємось, що бердичівляни будуть знати все про діяльність свого обранця і що їм не доведеться червоніти за свій вибір.

 BBogatirchuk 1

 BBogatirchuk 2

 BBogatirchuk 3

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.