Двоє з обраних депутатів Бердичівської міськради написали заяви про відмову — РІО Бердичів

Двоє з обраних депутатів Бердичівської міськради написали заяви про відмову

12 лист. 2020 Олександр Доманський

Вже пройшло більше двох тижнів після дня голосування бердичівлян за нових депутатів міської ради, а їх остаточний список і до цього часу невідомий.

Як ми вже писали раніше, міська виборча комісія підвела підсумки підрахунків та оприлюднила протокол, у якому зазначено прізвища тридцяти восьми нових депутатів. Але станом на сьогоднішній день двоє з цього списку написали заяви про те, що вони не будуть працювати депутатами міської ради.
Це Сергій Орлюк, який став переможцем виборчої гонки за посаду міського голови Бердичева, та Наталя Онуфрієнко, яка обрана депутатом Житомирської обласної ради. Згідно з податковим кодексом, в такому випадку депутатами відповідної ради стають наступні у партійному списку кандидати, за яких проголосувала більшість виборців.


ViginskaУ списку партії «Пропозиція» таким депутатом стає Анастасія Вигінська, а в списку «Опозиційного блоку за життя» - Жірайр Сарксян.
Вігінська Анастасія Леонідівна народилася 02 травня 1983 року в м. Олександрія Кіровоградської області. Освіта - вища, навчалась в КДІДПМіД (Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука). Являється керівником громадської організації «Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння Надії».


Пріоритетною метою Центру, створеного у 2009 році, є захист інтересів сімей, які виховують неповносправних дітей: розвиток здібностей, соціальних навичок дітей для більш повної інтеграції в життя суспільства за допомогою навчання, фізичної, психолого-соціальної реабілітації, просвітницької роботи в батьківському середовищі та сприянню підготовці персоналу, здатного виконувати роботу на високому професійному рівні.

 

  


SarksyanСарксян Жірайр Альбертович народився 23 травня 1988 року в м. Єреван, Вірменія. Освіта - професійно-технічна, закінчив Бердичівський будівельний ліцей №3. Працює директором будівельної фірми «Анікарм».

Згідно з даними порталу «Прозоро» ця фірма в грудні 2019 року провела «поточний ремонт благоустрою» в селі Рея на замовлення Гришковецької ОТГ на загальну суму близько 350 тисяч гривень.

 

 

 

 


Офіційне рішення щодо цих кандидатів виборча комісія має прийняти 16 листопада, а першу сесію новообраної міської ради провести 1 грудня.
Дуже близько до проходження в обласну раду стоїть також ще одна депутатка міської ради, відомий в Бердичеві адвокат Алла Мусевич. Якщо вона стане депутатом облради, то наступним кандидатом від партії «Пропозиція» до міської ради стане не менш відома у місті підприємець і волонтер Ірина Піскун.

 

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.