Засідання виконавчого комітету у Бердичеві пройшло без міського голови — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Засідання виконавчого комітету у Бердичеві пройшло без міського голови

Але це не завадило членам виконавчого комітету прийняти усі необхідні рішення. Їх було небагато – всього 7 питань порядку денного, але вони потребували розгляду і затвердження. Саме ж засідання замість міського голови проводила його заступник Таміла Павлішина разом із керуючою справами виконкому Надією Мохно і пройшло воно доволі оперативно.

Спочатку виступила завідувач сектором опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко з питаннями, що стосувалися дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Зокрема, це надання дозволу на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають малолітні, неповнолітні діти. Також було затверджено рішення про міждисциплінарну команду, якою, по суті являється комісія, що займається справами дітей.
Про придбання житла інваліду ІІ групи, надання соціальної допомоги 2 бердичівлянам та субсидійні заяви, які підпадають під обстеження відповідною комісією, а таких було 16 і ще 5 внесені до реєстру пільговиків за місцем проживання доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.


Після цього залишилися лише ті питання, які знаходяться у компетентності заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука та головного спеціаліста відділу житлового господарства Сергія Ніколайчука. Це передача основних засобів, а конкретніше – обприскувача на баланс міської комунальної аварійно-рятувальної служби, надання дозволу ПП «Укрпетроль» встановити рекламну конструкцію, переоформлення особових рахунків, виділення службового житла, а також взяття на квартирний облік і навпаки – зняття осіб з квартирного обліку.


Традиційно, директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова розповіла про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у місті Бердичеві, яка нині загострилася, про що вказано в попередній публікації. А Сергій Онофрійчук наостанок поділився гарною новиною про те, що капітальний ремонт вулиці Білопільської, яка має жахливий аварійний стан, нарешті розпочато.

2210vikonkom 1

2210vikonkom 2

2210vikonkom 3

2210vikonkom 4

2210vikonkom 5

2210vikonkom 6

2210vikonkom 7

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.