ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

16 жовт. 2020

opzzh

Передвиборна програма Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

МИР! СТАБІЛЬНІСТЬ! ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! ТУРБОТА!

Криза в Україні вкрай ускладнила життя людей. Безвідповідальна влада не здатна подолати наростаючі проблеми, не забезпечує соціальний захист українців. Безпідставно згортаються медичні та освітні заклади, пільги і субсидії, ростуть тарифи і ціни.

Вибори дають шанс змінити ситуацію. Зробити це зможуть лише досвідчені професіонали, які щиро вболівають за долю держави.

Влада знову веде на вибори випадкових непрофесіоналів. Якщо їх оберуть, ситуація в області лише загостриться.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини об'єднала відповідальних і високопрофесійних фахівців. Нам під силу повернути людям нормальне життя. З цією метою ми використаємо Мирний та Антикризовий плани нашої партії.

ПОВЕРНЕМО ЛЮДЯМ НОРМАЛЬНЕ ЖИТТЯ:

 • Наведемо порядок у бюджетному процесі, забезпечимо прийняття справедливих бюджетів.
 • Проведемо аудит органів влади. Доб'ємося покарання тих, хто зловживав владою.
 • Припинимо корупцію.
 • Запровадимо громадське обговорення проєктів рішень місцевої влади.
 • Захистимо культурні права та історичну пам'ять. Громади визначатимуть, як називати вулиці, якою мовою спілкуватися і навчати дітей.
 • Не дозволимо розпродати землю, зупинимо махінації із реєстром землі і майном громад.

ВІДНОВИМО ЕКОНОМІКУ ТА СТВОРИМО РОБОЧІ МІСЦЯ:

 • Розробимо обласні програми розвитку промисловості, сільського господарства, фермерства.
 • Відновимо роботу безпідставно ліквідованих галузей і підприємств. Створимо нові робочі місця.
 • Будемо залучати в економіку інвестиції, впроваджувати сучасні технології.
 • Посилимо сприяння підприємцям, їх кредитування та запровадження податкових пільг.
 • Відновимо практику професійної підготовки кадрів народного господарства на базі вузів області.

ЗРОБИМО НАШУ ОБЛАСТЬ КОМФОРТНОЮ ДЛЯ ЖИТТЯ:

 • Спрямуємо бюджетні кошти на створення сучасної інфраструктури та соціальну підтримку людей.
 • Вдосконалимо мережі постачання тепла, газу, води, скоротимо їх втрати.
 • Розробимо обласну програму «Питна вода».
 • Поліпшимо якість житла, забезпечимо його утеплення та благоустрій міст і сіл. Активізуємо будівництво доступного житла.
 • Здійснимо високоякісний ремонт доріг, інших об'єктів місцевої інфраструктури.
 • Поліпшимо роботу громадського транспорту.
 • Активізуємо екологічну роботу по захисту довкілля. Припинимо розкрадання природних ресурсів.

ЗАБЕЗПЕЧИМО ВИСОКУ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ:

 • Розробимо обласну програму боротьби з бідністю.
 • Розширимо діапазон субсидій, збільшимо їх розмір. Відмінимо несправедливі тарифи і запровадимо посильні для людей тарифи.
 • Проведемо роботу з реструктуризації боргів за послуги ЖКГ і їх списання для малозабезпечених.
 • Поліпшимо практику соціальної допомоги чорнобильцям і переселенцям.
 • Не допустимо скорочення медичних та освітніх закладів і їх кадрів.
 • Відновимо безпідставно ліквідовані ФАПи, школи, інші медичні та освітні заклади.
 • Забезпечимо достойні доплати працівникам медицини та освіти за рахунок місцевих бюджетів.
 • Розробимо обласні програми боротьби з поширеними в регіоні хворобами.
 • Введемо в практику цільове забезпечення педагогів, які направляються на село, житлом, надання їм вигідних кредитів.
 • Посилимо бюджетну допомогу пенсіонерам, ветеранам, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю, учасникам бойових дій.
 • Сприятимемо безперешкодному розвитку мов і культур усіх національно-культурних меншин.
 • Активізуємо взаємовигідні стосунки з країнами, національні меншини яких проживають в області.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини – це потужна команда досвідчену, порядних і відповідальних професіоналів. Ми зможемо відновити економіку, захистити людей та забезпечити для них мир і соціальну справедливість.

Відродимо Житомирщину – відродиться Україна!


 ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

18 вересня відбулась конференція Житомирської регіональної організації ОП-ЗЖ. На ній ця політична сила висунула своїх кандидатів на посади голів об’єднаних громад, депутатів до Житомирської обласної, районних та рад ОТГ. Участь у конференції взяв підприємець, керівник ПП «Слободище» Олег ШЕВЧУК.

Конференція

Олег ШЕВЧУК, кандидат у депутати обласної ради:

Вітаю учасників конференції! Конференції, яка повинна висунути своїх представників в органи місцевого самоврядування Житомирщини.

Я переконаний, що всі кандидати в депутати від нашої партії повинні бути професіоналами з усіх галузей економіки та соціальної сфери. Адже ті експерименти, що проходить наша країна після приходу до влади непідготовлених людей, показали, що тільки професіоналізм, досвід, знання, прагнення до інновацій допоможуть нам вивести країну з економічної та соціальної кризи і підняти рівень життя наших громадян.

Я представляю аграрний сектор економіки. Працюю керівником ПП «Слободище» Бердичівського району вже 20-й рік. На сьогоднішній день активно розвиваю ту галузь сільського господарства, яка знаходиться в найбільшій депресії, - це молочне тваринництво. Зараз на цьому підприємстві працює ферма на 1400 голів ВРХ, з яких майже 600 корів. Завершую будівництво нової ферми на 1600 корів. Виробляю 16 тонн молока щоденно, маємо власну переробку. Із введенням в експлуатацію нової ферми плануємо виробляти близько 70 тонн молока щоденно.

Сьогодні в роботі підприємства задіяно близько 200 працюючих. Люди занепокоєні дуже скороспілими планами влади по введенню ринку землі. Необхідно дуже обережно поставитися до цього, щоб не знищити ті паростки росту аграрного виробництва, які з'явилися протягом останнього десятиріччя.

Аграрний сектор працює в дуже складних економічних та погодних умовах. Тому вважаю, до партія та її представники в органах влади повинні домогтися зменшенням ставки ПДВ для сільськогосподарського виробництва з 20% до 10%, а для виробників молока та м'яса – до 0%. А також продовжити дію програм для підтримки с/г виробників, що діють в останні роки, але зробити виплати по них автоматичними та без затримки.

Враховуючи потужний кадровий та професійний потенціал нашої партії, я переконаний, що на цих виборах у нас буде хороший результат, що наші представники широко увійдуть у місцеву владу і розпочнуть реалізацію обласної передвиборної програми.

Бажаю нам усім успіху!


Звернення учасників конференції «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини до земляків

Шановні земляки!

Ми звертаємося до вас у непростий час. Криза у державі вкрай ускладнила життя людей. Безвідповідальна влада не здатна подолати наростаючі проблеми, не забезпечує належний соціальний захист громадян. Згортаються медичні та освітні заклади, пільги та субсидії, ростуть тарифи і ціни.

Доведена до аварійного стану житлово-комунальна інфраструктура. Катастрофічна демографічна ситуація. Житомирщина все більше набуває ознак депресивності, люди втрачають віру в можливість достойного життя, у правду і справедливість.

Реальний шанс змінити ситуацію дають вибори, що відбудуться 25 жовтня. Влада, щоб зберегти своє становище, знову веде на вибори випадкових непрофесіоналів і лжепатріотів. Якщо їх оберуть, ситуація в нашій області лише погіршиться.

Усвідомлюючи ситуацію, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини йде на вибори, щоб захистити інтереси людей. Ми розробили передвиборну програму, яка передбачає практичні кроки по стабілізації ситуації, поліпшенню соціальної допомоги, підняттю рівня життя, вирішенню інших проблем. Актуальним девізом програми є «Мир! Справедливість! Відповідальність! Турбота». Реалізувавши її, ми повернемо людям нормальне життя, відновимо економіку, створимо нові робочі місця, зробимо область комфортною для життя.

Для реалізації програми ми маємо команду відповідальний," високопрофесійних і порядних фахівців. Це — серйозна альтернатива нинішній владі, яка діє неефективно і повністю дискредитувала себе і в якій процвітають корупція та дилетантизм, невміння та небажання навести на Житомирщині належний порядок.

Здійснити такі вкрай необхідні позитивні зміни під силу лише команді «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини. Ми готові взяти на себе всю відповідальність за подальший розвиток області. Саме тому, шановні земляки, ми закликаємо вас прийти 25 жовтня на вибори і зробити правильний вибір. Це важливо не лише заради ваших інтересів, а й задля наших дітей та онуків, задля достойних перспектив Житомирщини!

Ми йдемо на вибори перемагати і захищати земляків. Підтримайте нас у цій благородній справі!

Учасники конференції «ОПОЗИЦІЙНОЇПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» Житомирщини.

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.