Хто, на вашу думку, має стати новим міським головою Бердичева? ОПИТУВАННЯ — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Хто, на вашу думку, має стати новим міським головою Бердичева? ОПИТУВАННЯ

12 жовт. 2020 Власкор

До виборів залишається не так багато часу і той момент, коли бердичівляни підуть на свої виборчі дільниці, аби віддати голоси за того кандидата на посаду міського голови Бердичева, який найбільше імпонує, наступить через 12 днів.

Претендентів на крісло мера, нагадаємо, цьогоріч чимало – аж 11 (з початку було 12, проте 1 кандидат вирішив припинити участь у виборчій гонці). Їхні імена відомі бердичівлянам, більшість являються депутатами міської та обласної рад, часто фігурують в стрічках новин місцевих ЗМІ тощо.


Хто буде наступним міським головою Бердичева, наразі прогнозувати важко, адже ім’я переможця стане відомим після підрахунку голосів. Проте вже зараз користувачі Фейсбуку можуть окреслити свою позицію, кого вони бачать очільником міста, взявши участь в ОПИТУВАННІ.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.